Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Reggelizzek indításos természe...

Reggelizzek indításos természetes szülés előtt?

Figyelt kérdés

Sajnos már nagyon túlhordtam a picit, és holnap reggel megindítja az orvos a szülést. (Tartunk a méhlepény elégtelenségtől is, mert a tegnapi flow épp hogy jó volt még)

Lehet ilyenkor reggelizni? Remélem igen mert azért az a sok óra vajúdás nehéz lenne üres hassal, nem?


2014. jún. 24. 16:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ne egyél. Hágyni fogsz a fájdalomtól sugárban.
2014. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, Jézusom ezt honnan veszed? Már miért hányna? Biztos van aki hányt, de a legtöbben azért nem szoktak! Én se hánytam, még csak hányingerem se volt!
2014. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én nem ennék. Este 10kor kezdődtek a fájások, reggel 7kor értem be a kórházba és csak délután 15:30kor született meg a fiam. Őszintén szólva eszembe se jutott a kaja, még este se, pedig akkor már 24 órája nem ettem. Nem fogsz éhen halni, viszont nagyobb a valószínűsége hogy kihánysz mindent, de császár is lehet, szóval én tuti nem ennék.
2014. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Szerintem amit leírtál, müzli és vajas pirítós, tökéletes! Éhgymorra ne menj, mint ahogy teli hassal se. :) Amit írtál, az teljesen jó. De a lényeg, hogy drukkolok neked (így ismeretlenül is), hogy gyors és könnyű szülésed legyen! :)
2014. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
nekem is inditott szulesem volt az elso es en ettem soot vajudas alatt is hoztak a kajat hogy egyek beontest se adtak semmit hanyni se hanytam hanyingeremn se volt masodik szulesemnel is ettem meg surgosegi csaszarom volt elotte egy feloraval betettem jo kis bablevesbol :) a harmadiknal progis csaszar volt na ott este 10 tol nem ehettem semmit masnap du. fel 1 kor szuletett meg a lanyom ja es ez mind kulfoldon volt
2014. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is indították. Bementem reggel, kérdezték, hogy ettem e. Mondtam, igen. Akkor majd csak másnap reggel indítanak, mert nem kellett volna. Nem mondta senki, hogy ne egyek. Nem volt túl kellemes egy napot ott vendégeskedni. Másnap 9kor kaptam a tabit és 14 óra körül indult meg a vajúdás, másnap 15 óra előtt született meg a kicsi.

Én rákérdeznék a helyedben az orvosra.

2014. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem is indították, előtte már két nappal befektettek kórházba. Aznap amikor megindították már nem adtak reggelit nem is ehettem, a szülőszobán is csak szőlőcukrot ehettem.
2014. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Húha, már végképp nem tudom akkor mi legyen!
2014. jún. 24. 19:47
 19/26 anonim ***** válasza:

Hívd fel ! Biztos ami biztos alapon :) Én is ettem szülés előtt bár nem tudtam hogy akkor jönnek a babók :) Pont egy jó hagymástojásrántottát küldtem be reggel kilenckor :) Nem volt hányinger, hányás :) Délután 4-kor már a kezemben voltak a csajok :) Ja és természetesen szültem az ikreket 39+6 hétre :) Hihetetlen jó volt a gátvédelem, se kívül, se belül nem repedtem :) Simán szaladgáltam a szülés után. Adél 2850 gramm és 45 centi, Alíz 2800 gramm és 48 centi :) Ugyanolyan mesébe illő szülést kívánok neked is mint amilyen nekem volt :)


Majd írd meg a baba súlyát, magasságát,nevét és persze hogy milyen volt a szülés :) puszii

2014. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, ha elkezdek vajúdni már ne egyek!Kórházban voltam 2 napig vajúdtam, de nem is adtak kaját, bár eszembe sem volt enni, valahogy nem volt éhes!
2014. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!