Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem fogadtam orvost (sem)...

Nem fogadtam orvost (sem) szüléshez, rosszúl tettem?

Figyelt kérdés

Már 39+3 vagyok. Kezdek izgulni az ügyön. Az előző babámnál sem fogadtam, de akkor más városban szültem, ott nem volt ebből gond.

Győrben mi a divat?

Köszi a válaszokat.


2010. jan. 8. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz gond. Én fogadtam dokit is, szülésznőt is, és most derült ki, hogy pont akkor megy síelni mindkettő...de nem aggódom, jó kezekben leszünk, bízzunk! szintén győri km.
2010. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok én is, hogy most más városban szülök, és kezdek aggódni amiatt, hogy nincs orvosom sem, szülésznőm sem, ráadásul a párom sem jöhet be velem. Megpróbálok szülésznőt fogadni így az utolsó napokban, az megnyugtatna.
2010. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Győri kismam Te mikorra vagy kiírva?

2010. jan. 8. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én két hónapja szültem Győrbe, és egyáltalán nem okozott gondot hogy nincs fogadott orvosom. Sőt nagyon kedvesek voltak velem.Nem kell izgulni, minden tökéletes lesz,fogadott doki nélkül is.Sok sikert és könnyű szülést kívánok.
2010. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok Fél napos kisfiú apukája vagyok!

Ma délben született Győrben a kisbabánk nem volt fogadott orvosunk, szülésznőnk sem. Ennek ellenére minden simán ment mindenki kedves volt a doki is. Sokat segített párommal is kedves volt pedig 9 óra vajúdás volt. Csak jó tapasztalatot tudok a szülésről mondani.:-))

2010. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!