Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37-40+ hétben járó kismamák,...

37-40+ hétben járó kismamák, szülünk hétfőn? (Kettős front lesz) Izgultok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 09:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a választ! Most megnyugodtam kicsit:) Tudom, hogy amúgy sem maradna bent a baba, de már olyan nehéz, szeretnék már minél hamarabb túllenni rajta:)
2014. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:
100%

Én ma töltöttem a 38. hetet, és délelőtt voltam vizsgálaton...

Hála Isten minden ok, viszont a front ránk se volt semmilyen hatással, a szülés legkisebb jele sem látszik...

Aminek örülök is, meg nem is, mert szuper, hogy boldog bent a picink, viszont annyira örülnék már, ha kibújna, mert már olyan nehéz mind lelkileg, mind fizikailag...

2014. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Jó babavárást mindenkinek!

Én anno 07. 22-én szültem az elsőt a 38. héten, hidegfrontra indult. Előtte való nap semmi jele nem volt, 1 ujjnyira nyitva voltam 2 hete.

Fel a fejjel, jó várakozást. Bocs az offért, csak az időpont miatt írtam.

2014. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
100%
Hat nalam semmi az egvilagon, holnapra vagyok kiirva. Ha addig nem szulok meg akkor magzatviz vizsgalatot csinalnak amitol total be vagyok tojva. A dokim azt mondta hogy faj ez a vizsgalat. Lanyom 38. het vegen jott es semmi ilyesmi nem kellett :-(
2014. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:
100%

18.as vagyok, nálunk sem lett eredménye a hideg frontnak.


Szerdán voltam dokinál, pici rendben, méhszáj változatlanul 2111. Viszont a magzatvíz kevesebb lett múlthéthez képest. Állítólag nem kritikus de nekünk alapból kevesebb volt, ezért azt mondta a doki, hogyha jöv. héten is kevesebb lesz akkor csütörtökön vagy pénteken beindítja.


Vizsgálat óta görcsölgetek, fáj az alhasam, barnázom (ezt mondta a doki, hogy lehetséges) és újra jön ilyen kocsonyás nyákdugó szerű belőlem. (ez már 3 hete minden vizsgálat után jön.)


De semmi rendszeresség és semmi erős...


Reménykedem, hogy beindul magától, hiszen menszi szerint hétfőn már a 40. hetet töltöm. Jó lenne túl lenni rajta.

2014. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim ***** válasza:
100%
a front nalam se hozott semmit se, mar 3-4cmre nyitva vagyok, ma delre megyek a korhazba, es inditjak. Nagyon nem orulok neki, szerettem volna ha magatol indul, de a doki megy kirandulni, es mar nincs mire varni. Pentek ota joslozom naponta tobbszor is 1-2 oran keresztul, de beindulni nem bir. 40+3 napos vagyok ma
2014. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
100%
Júúj kedves utolsó, könnyű szülést kívánok Neked!!! :)
2014. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 A kérdező kommentje:

Kedves 18-as!

Azért ebből csak lesz valami a méhszáj érték és a terhességi kor, meg a nyákdugó miatt is. Szurkolok. Amúgy vasárnap megint kettős front lesz, de most nincs sok bizalmam...


Kedves utolsó!

Kívánok minden jót a mai indításhoz. Lehet, hogy jobb lenne, ha magától indulna, de legalább nem leszel már sokáig kétségek közt. Hamarosan karodban tarthatod a babádat. El sem tudom mondani mennyire szeretnék már én is itt járni.

Mindenkinek kitartást! Akinek pedig beindul, annak könnyű szülést, jó egészséget!


Írhattok még, ha van kedvetek. :)

2014. júl. 25. 10:42
 39/111 anonim ***** válasza:
100%
21-es válaszoló vagyok...eddig az volt, hogy 4 napig lusta volt mozogni a kis lurkó, most tegnap óta darál, mint aki meg tett 20 kört, azóta folyamatosan méhösszehúzódásom van és görcsölök egyre jobban.... hétvégén nem csak kettős front lesz, hanem vasárnap lesz az újhold is :) kitartás mindenkinek
2014. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 21es!

Biztató, hátha Neked már nem kell sokat várni :)

Kíváncsi vagyok, hogy a hétvégi front, meg akkor a hold hány kisbabát fog kicsalogatni :)

32es voltam

2014. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!