Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37-40+ hétben járó kismamák,...

37-40+ hétben járó kismamák, szülünk hétfőn? (Kettős front lesz) Izgultok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 09:13
 61/111 anonim ***** válasza:
100%

Nagy Gratula neked 11-es! Spontán suülés volt vagy császár? Minden indításos szülés érdekel, a héten lehet engem is indítanak és eléggé félek tőle, ma délután kiderül.

18-as

2014. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok jó egészséget kívánok!!38hkm A.
2014. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es!


Szívből gratulálok, örülök, hogy mindketten jól vagytok.


Többiek, beindul ez szép lassan, előbb-utóbb mindannyian sorra kerülünk. Ma azt mondta nekem az orvos, hogy esőben repednek a burkok :)

2014. júl. 30. 11:17
 64/111 anonim ***** válasza:
100%
21-es vagyok, hát remélem meghozza a vihar, mert legutóbb vasárnap olyan szinten fájt a derekam hogy elől is fájt rendesen-feküdni, ülni nem bírtál, csak járkálni.... most meg 2 napja nincs fájásaim, csak most kezd kicsit jobban ficánkolni a gyerek, és közbe enyhe összehuzzódás van, de lópicsula :D
2014. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok a 11-esnek :3
2014. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/111 anonim ***** válasza:
100%

Szívből gratulálok 11es :)

Én ma voltam vizsgálaton, szülés indulásának továbbra sincs semmi jele, pedig annyira reménykedtem, hogy hátha...

Na de ha keddig nem indul be, akkor kedden tuti, hogy megszületik, szóval már maximum "csak" 6 nap, az idő viszont borzalmasan lelassult...

32es

2014. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok:

Ma voltam orvosnál, szűk 2 ujjnyira vagyok nyitva és szinte teljesen elfogyott a magzatvíz, úgyhogy én holnap reggel 7-re megyek indításra. Nagyon félek! Várom is de nagyon akartam, hogy magától induljon, még van egy éjszakám spontán indulásra...a remény hal meg utoljára, jól megtágított a doki kézzel, azt hittem leugrok az asztalról, valami ilyesmi lehet a szülés is...

Szorítsatok!

Írok majd ha hazaértünk, telómon nincs net.

2014. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 A kérdező kommentje:

Kedves 18-as!

Akkor Te is mindjárt túl vagy rajta, kívánom, hogy minden könnyen, gyorsan menjen. De jó neked, hogy te is hamarosan megfoghatod a babádat. Ha nem indul éjjel, akkor sincs semmi baj, ne bánd, hogy indítják, minden rendben lesz.

Ha hazaértek és lesz majd időd, energiád írj egy pár szót, hogy jól vagytok.

2014. júl. 30. 15:43
 69/111 anonim ***** válasza:
100%

11 vagyok. Köszönöm szépen! :)

Szóval a 40. hetet betöltve minden nap kellett mennem ctg-re, csütörtökön pedig terheléses ctg-re küldött a doki, hogy kiderüljön, hogy a méhlepény kibírja-e a szülést. Minden eredményem jó volt. Aztán megvizsgált, ugyanúgy 2 ujjnyira voltam nyitva (már vagy 3 hete), és megnézte a magzatvíz színét. Ez gyanús volt neki, és addig nézegette, amíg megrepedt a burok és elkezdett folyni a magzatvizem, ami már zöld volt. Ekkor mentünk a szülőszobára, bekötötték az infúziót és 2 és fél óra múlva megszületett a kislányunk. Sima szülés volt, de nekem sokkal jobban fájt mint az első szülésem. Az első 24 óráig tartott, de itt a babának minél hamarabb világra kellett jönnie. Mondjuk a szülésznő is meglepődött, hogy ennyire gyors volt. Amúgy nekem előtte semmiféle jóslófájásom nem volt, és semmi jele nem volt annak, hogy a baba meg akar születni. A 40. hetet betöltve már rossz érzésem volt, éreztem, hogy ő már nem érzi jól magát, csak valamiért nem indul.

Szerencsére jól vagyunk mindketten. :)

2014. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 anonim ***** válasza:

óóó kedves 11-es szívből gratulálok, legalább jól vagytok mind a ketten :D már csak páran vagyunk itt :D

21-es vagyok, de már nyilallgat nagyon a hasam, és fáj egyre jobban a derekam, nem soká jön a vihar (csak jöjjön mááárrr :D )

2014. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!