Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37-40+ hétben járó kismamák,...

37-40+ hétben járó kismamák, szülünk hétfőn? (Kettős front lesz) Izgultok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 09:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 A kérdező kommentje:
Nekem elég szenvedős a dolog tegnap óta. Este valami elkezdett csöpögni, megörültem, hogy a magzatvíz. De csak 3-4 csepp volt, ráadásul nem sokkal előbb zuhanyoztam. Egész éjjel alig aludtam, mert nem tudtam eldönteni, hogy mi az ami kijött. Persze leizzadtam, az is átnedvesített, aztán azért fürödtem meg... Mára olyan hasmenésem lett, hányással összekötve, hogy vagy 10x voltam vécén. Minden alkalommal zuhanyzás és így egész nap ez a bizonytalanság. Hiába törölközöm meg rendesen, mindig van zuhanyzás után egy kis visszafolyás tegnap óta. Olyan jó lenne már túl lenni ezen.
2014. júl. 25. 14:40
 42/111 anonim ***** válasza:
100%

21-es vagyok, nekem is az volt a bajom, de egy próbát megér, anyum is így csinálta annak idején...guggolj le egy kicsit és nyomd meg, ha csöpög, akkor az magzatvíz

kitartás, hátha nem kell sokat várni :D

én is sokáig nem bírtam aludni az éjszaka, de délelőtt mint aki agyonvertek úgy alszom...

akkor drukkoljunk, hogy hétvégén meg legyen a picink :D

2014. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
100%

Múlthéten engem is elkapott egy nap a hányás, hasmenés, meg is örültem, hogy kezdődik, de másnapra már nem volt semmi... a csepegést én is tapasztalom, elég kellemetlen, de szerintem nekem nem a magzatvíz az.

Aludni se tudok esténként, kb két hete ha egy éjszaka alszok vagy 4 órát, annak már örülök, viszont mára akkorát aludtam, mint régen :)

Amúgy nekem nem fordult be a kisfiúnk, de már remélem nem is fog, mert nagy (császár lesz, így mindegy, hogy befordul e, vagy sem).

2014. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
100%
jah, 32es voltam és drukkolok neked kérdező, hátha nálad a tüneteid a szülés közeledtét jelzik :)
2014. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 A kérdező kommentje:
Sajnos a hányás- hasmenés biztos nem a szülést jelzi nálam, hanem nagyon ég a gyomrom a terhesség legelejétől. A savat hányom vissza azzal amit megeszek, néha pedig olyan nagyon kínoz, hogy megiszom 2 liter tejet egy nap és ettől a hasmenés. Jelenleg is ez lehet a dolog mögött, bár a hányás csak most kezdődött (hányinger a sav miatt eddig is volt) de most kezdtem fertőzés miatt egy nagyon erős antibiotikumot... Szóval sajna ezek miatt nagyon kikészült már a gyomrom.
2014. júl. 25. 17:24
 46/111 anonim ***** válasza:
100%

Nah, valakinél valami változás?

Nálunk továbbra sincs semmi, nagyon jól elvan bent a kispasas :)

32.

2014. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 A kérdező kommentje:
Én ma voltam orvosnál, csak ultrahanggal nézett, de az alapján nem tud nyilatkozni... Ha túl leszek rajta, akkor majd megírom. Könnyű szülést nektek, már csak napok kérdése és mi is babázhatunk. :)
2014. júl. 28. 12:01
 48/111 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi :( Ma töltöttem a 40. hetet. Sajnos kevés víz miatt szóba került az indítás csüt vagy péntekre. Szerdán doki, akkor eldönti mi legyen. Remélem addig beindul... 18.as vagyok. Írok majd ha fejlemény lesz :)
2014. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 A kérdező kommentje:

Kedves 18-as!

Nagyon szurkolok, hogy ne kelljen indítani és magától kijöjjön. Tudom, hogy nem sok jóval kecsegtet, de szerdára melegfrontot mondanak, hátha csak erre várt a kisbabád. (Talán a hidegfrontot nem szereti :P)

2014. júl. 29. 07:58
 50/111 anonim ***** válasza:

Neked legyen igazad kérdező! A hideget különben tényleg nem komálja, ilyenkor szinte teljes a csend odabenn. :)

18-as

2014. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!