Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37-40+ hétben járó kismamák,...

37-40+ hétben járó kismamák, szülünk hétfőn? (Kettős front lesz) Izgultok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 09:13
 71/111 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok kedves 11-es! Én eddig csak lestelek titeket, de gondoltam már én is írok, mert legalább annyira türelmetlen vagyok mint ti :) Augusztus 8.-ára vagyok kiírva Pesten szülök az Uzsokiban. Esetleg valakinek tapasztalat a kórházról? Tudom hogy nem a témához vág, de már nagyon izgulok és gondoltam hátha ti tudtok mondani valamit! Igaz az orvos szerint nem mostanában fogok szülni(a CTG semmi fájást nem mutat) :/
2014. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 A kérdező kommentje:

Kedves 71-es!

Akkor egy cipőben járunk. Már nem sok van jövő hét péntekig, azt már fél lábon is kibírjuk:)


Az éjszakai vihar irtó kemény volt, de egy két fájáson kívül semmit nem okozott. A combtőbe nyilalló fájdalom az továbbra is fennáll nálam, az egyik válaszoló egy másik kérdésnél azt írta, hogy neki ahhoz képest 2 nap múlva jött a kisfia. Én már mindenhez viszonyítok, de mindig arra jövök rá, hogy nálam ez sem jelentett semmit. Szóval front ide, telihold, szurkálás, jósló oda, ezt a gyereket úgy kell majd kirobbantani. Ma megyek CTG-re, remélem az orvos végre megvizsgál és mond valami biztatót.

Mihamarabbi könnyű szülést mindannyiunknak!

2014. júl. 31. 08:03
 73/111 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Még az elején írtam. Én hétfőre vagyok kiírva. Mikor kicsit lehül az idő semmi bajom nincs, sőt... jobban alszom. Minden nap reménykedek, de sajnos semmi bajom nincs, csak az iszonyatos vizesedés és az azzal járó fájdalom kínoz hetek óta.
2014. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:

Szia kedves utolsó!

Én keddre vagyok kiírva (tutira, mert ha nem indul be, akkor császár) de az ég világon semmi jele, hogy ki szeretne bújni, pedig annyit mondogatom neki... :) :(

Az idő meg teljesen leállt, annyira lassan telik, hogy az már nem is igaz... :/

2014. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 anonim ***** válasza:

Hogy hogy császár?

Ahh ne is mondd, nem telik az idő egy pár hete, olyan türelmetlenül várom már a napot, amikor láthatom a kicsit:( A.

2014. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 anonim ***** válasza:
73-as voltam.A.
2014. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Eddig én is csak olvasgattalak benneteket. :-)

Gratulálok az újdonsült anyukáknak!!

Én mára voltam/vagyok kiírva.

Kedden néztek méhszájat. Azt mondta a doktornő, hogy ha írhatna olyat akkor azt írná, hogy 4cm a méhnyak...pfff.

Semmi jele hogy a fiam ki akarna bújni. Ma voltam amnioszkópián. Ott is minden rendben. Holnap újra nst, szombat amnio és így tovább. Azt mondta a szülésznőm,h szombaton megpróbál vmit "boltolni" a dokival. Sajnos 50 km-ről járunk be naponta.

Kitartást mindenkinek!! :-)

2014. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
77-es vagyok én legyek csak P. :-D
2014. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 A kérdező kommentje:
Nekem ma volt valami folydogálás, ami a Lidl pénztárnál jött rám. Bementünk a kórházba, egyből küldtek is szülőszobára. Megnéztek, de nem volt egyértelmű, hogy víz, vagy nem, ezért várnom kellett egy betéttel a lábam közt bő fél órát. Hazaengedtek, hogy valószínű nem m.víz, de majdnem teljesen nyitva vagyok, úgyhogy lehet lesz valami. Azóta folyamatosan vérzek:(
2014. júl. 31. 16:57
 80/111 anonim ***** válasza:

Miattam kell császár (régebbi eüi probléma miatt), de a kisfiam se fordult be... Ha keddig magától beindulna, akkor is császár lenne a vége.

Amúgy nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem ez a pár nap stresszesebb, mint az egész 9 hónap... A 9 hónap alatt eszembe nem jutott semmi, ami miatt bestresszeltem volna magamat, most meg olyan paramami lettem, sok marhaság, meg rémsztori jut eszembe... na de igyekszem elhesegetni őket és csak arra koncentrálni, hogy hamarosan a kezemben lesz... :)

Huh, "P" gondolom Te is mennyire várod már a végét :) És akkor a dokid nem mondott semmit, hogy meddig vár, mi az utolsó nap?

Amúgy kisfiatok vagy kislányotok lesz? (állítólag a fiúk lustábbak, szeretnek tovább bent lenni, de lehet ez is csak mende-monda)

Akkor én meg E. :)

2014. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!