Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közeledhet a szülés?

Közeledhet a szülés?

Figyelt kérdés

Szóval, az elmúlt 2 napban jó néhányszor menzeszszerű görcseim voltak, de rendszer nem volt bennük, a babám pedig majd kiugrott úgy pörgött, viszont a mai napon meg annyira belassult, hogy szinte nem is mozog, csak néha-néha érzem, hogy fordult egy kicsit.

Személy szerint én meg az elmúlt héten nagyon fáradtnak éreztem magamat, aludni viszont szinte semmit nem tudtam, de ma reggelre meg aludtam 9 órát, azóta meg csak pörgök, takarítok, mintha nem is lennék a terminus végén...

A kezem/lábam viszont a szokásostól vizesebb lett...

Volt köztetek olyan, akinek a baba lelassulása, a rendszertelen menzeszes görcs, és a hirtelen energiával töltöttség utalt a szülés hamarosan történő beindulására? Ha igen, a "tünetek" megjelenése után mennyivel érkezett a baba?

Tudom, hogy minden terhesség más, csak első babám, és így a végén már egy kicsit izgulok, hogy vajon mikor akar kibújni... :)

Köszönöm válaszod!

39+2 hkm



2014. aug. 2. 16:55
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és elég sokszor belenyillal a hüvelyembe, amit eddig szintén nem tapasztaltam...
2014. aug. 2. 17:00
 2/6 advanced ***** válasza:
amikor nekem "belassult" a baba akkor helyezkedett be fejjel lefelé . onnastol kezdve épp hogy csak rugdosott. de nem izgett mozgott. egy két napra rá egesz nap sürögtem forogtam. már épp a vacsit kezdtem el csinálni a tűzhely mellett álltam és egyszercsak le kellett ülnöm mert benyilalt a hasam lent es a hüvelyem egyszerre. oke. azt hittem ez is amolyan jóslófájás még csak. 30 perc mulva ujra....ekkor sem paráztam még. 5perc mulva ismét.... mivel eslő baba volt nem tudtam hogy ez már az a pillanat e vay csak megerőltettem magam. már 3percenként nyilalgatott. akkor éreztem hogy egyre erősebbek a fájások. hivtunk mentőt. addigra 1-2 perces fajasok voltak. a sajat dokim épp a neje szülésénél volt jelen. pechem volta. az ügyeletes nem épp kedves doki megvizsgált azt mondta , áh hölgyem... magána nem lehetnek fájásai, főleg jem egy percesek. magána még egy hete van kb. . azert a szüléésznő lefektetett a szülőszobán az ágyra. annyira fájt hogy az ágyat majd szétkapartam. egy deka fájdalomcsillapitot nem kaptam. 16óra intenzív vajúdás után hatalmas gátvágással született meg a pici.
2014. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet meg az éjjel kibújik a baba :) nekem is igy indult. könnyű szülést. 9 hós kislány anyuja .:)
2014. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam mint te.Aznap mikor beindult a dolog úgy ébredtem hogy tele voltam enegiával,este 9kor elfolyt a vizem,másnap délután 4kor lett meg a lányom. :-) Üdv:Egy 13hós kislány anyukája.Könnyű szülést.
2014. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Még eddig nem történt változás, de nagyon bizakodom... :)
2014. aug. 2. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Gondolom màr megszületett a pici :) milyen volt s szülés ? Hogy vagytok ? :)
2014. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!