Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek egy Sopronba...

Mi a véleményetek egy Sopronban praktizált fiatal orvosról : P. Szilárd?

Figyelt kérdés
Szerintem............Majd megosztom veletek, ha válaszokat kapok.Tekintsük ezt közvélemény kutatásnak.
2010. jan. 13. 19:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha ugyanarról beszélünk, én birom. A macskákat nem szereti, de ezenkívül jó szakember. Ultrahangon nagyon penge, amúgy meg az a fajta orvos, aki nem nyalja ki a segged, nem jópofizik, kérdezel, válaszolsz. NEkem pont ilyen kell.

Mert te mit gondolsz róla?

2010. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Még várok egy kicsit a véleményekre.Tőled egy kis türelmet kérek. :)
2010. jan. 13. 21:00
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Kitűnő orvos, alapos, körültekintő, emellett emberséges, kedves és nem pénzéhes. Ha kérdezel válaszol, méghozzá úgy hogy értem is. Csak ajánlani tudom, aki hozzá kerül az jó kezekben van.
2010. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ja, és azért annyira nem fiatal... bár tényleg jól tartja magát:)
2010. jan. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Az általad favorizált h doki nagyon tenyérbemászó szerintem, és kb 10 évig nem praktizált, most kezdi újra a pályáját. De különbem minden soproni dokira lehetne egy-két apró rosszat mondani, összességében jó orvos az összes, csak néha fura a stílusuk és elég hangulatemberek:)
2010. jan. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Csatlakozom az előző kommenthez.Nagyon tenyérbemászó a modora.Azt nem tudtam, hogy egy ideig nem praktizált.

Én sok jót nem tudok róla mondani, ellenben a többi soproni szülészről igen.Bárki keze alá befeküdnék újra, de ha ő róla lenne szó inkább nem szülök.

2010. jan. 14. 08:40
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Rengeteg kismamája van és nagyon sokan a szülésre is megfogadják, biztos nem véletlenül. És akik szültek nála (akikkel én beszéltem) mind elégedettek voltak. Mit csinált hogy így "megharagudtál"?
2010. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A kérdéseimre lekezelően válaszolt,a lányomat az uh folyton rosszul mérte-ő volt az egyetlen-,a többi orvos nem.Még benn voltam a uh a kis fiatal kolléganőkkel "beszélgetett" és nem rám koncentrált.Plusz hozzá kell tennem én sok jót nem hallottam róla. Biztos más társaságban forgunk.
2010. jan. 14. 09:01
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a soproni kórházban csak 1 P.szilárdot ismerek,de ő elég fiatal ahhoz,hogy 10 évig ne praktizáljon.(lehet,hogy nem vagyok jó ember ismerő)

Ha ő az,akire gondoltok,akkor leírom ,velem hogyan bánt.

Terhesség gyanújával 2009 májusban jelentkeztem egy pénteki napon a "kedvenc" dokimhoz,de ő volt helyette.Úgy megvizsgált,hogy alig tudtam a buszig elmászni,és 2 napig alig tudtam otthon menni.Éppenséggel nem véreztem,de nagyon rosszul voltam,és hálát adtam utólag a Jó Istennek,hogy abban a hónapban nem voltam terhes,mert még az is megfordult a fejemben,hogy kárt is tehetett volna a babámban...

Ellenben a "kedvenc" dokim:igaz nem magyar származású,és nem mindig értem,hogy mit mond-de visszakérdezek-Egy tünemény.Első gyereket is nála szültem,és nagyon meg voltam vele elégedve.2 hónap múlva szülök ismét,és adja az Úr,hogy ne P.-hez kerüljek,mert most nem fogadtam dokit...

2010. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

jaj de érdekes volt olvasni amiket írtok, na pont én vagyok az aki a soproni kórházban szinte minden orvos keze alatt megfordult pár éve, na azt nem kívánom senkinek!!!!! Rémálom maradt azóta is, ezért is szültem inkább a fővárosba, inkább utazgattam hetente de azt mégegyszer nem.

A Szilárdról aza véleményem, hogy valamiben nagyon otthon van, valamiben egyátalán és a modorával is tényleg gondolk vannak. A következő történt velem:

spontán vetélés gyanújával bekerültem a kórházba, ahol 3-4 napig el sem hitték, hogy terhes vagyok, mert hogy nem látszik az uh-on, az összes ottani orvos megvizsgált, kivéve a szilárdot, amikor a labor igazolta a vetélést, akkor kaparást csináltak, méhszájtágítás nélkül megcsinálta az itt külföldiül beszélőnek említett orvos, nagyon nagyon fájt, majd az osztályon közölték, hogy ne rinyáljak, mert ez nem fájhat csak én vagyok nagyon kényes. sírva menekültem onnan, hála istennek már másnap kidobtak, próbáltam túltenni magam a dolgon, okot nem mondtak, mire hónapok múlva (!) jött egy levél, hogy vonuljak be mert a szövettani eredmény rossz lett, és ekkor volt ott a Szilárd, nem tért ki arra hogy mi lett rossz, de nagyon alaposan megvizsgált és ő volt az egyedüli, akinek az egész kórházban feltűnt, hogy tisztára elcisztásodott a petefészkem, közölte, hogy PCOM- van és hogy ez meddőséggel jár, de azért próbálkozhatunk hormonkezeléssel, meg lombikkal majd később, hátha. Gondolhatjátok mit éreztem, ki is váltottam a gyógyszereket de volt egy érzésem, hogy én ezekre mégegyszer nem bízom magam, elmentem pestre magánrendelésre, ahol közölte a doki, hogy nem úgy van az kérem szépen, kidobatta velem a gyógyszereket és más módon megkezdte a kezelésem és csodák csodájára terhes lettem és most itt alszik a szomszéd szobában a gyönyörűségem, szóval én megfogadtam, hogy többet oda soha. Sajnos egyszer a terhesség alatt be kellett mennem sürgősen, de annak is az lett a vége hogy menekülőre fogtam, de ez egy másik történet...

Azért örülök, hogy vannak akiknek jók a tapasztalatai, bár nem értem, hogy lehetnek ennyire mások, máskor.

2010. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!