Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek egy Sopronba...

Mi a véleményetek egy Sopronban praktizált fiatal orvosról : P. Szilárd?

Figyelt kérdés
Szerintem............Majd megosztom veletek, ha válaszokat kapok.Tekintsük ezt közvélemény kutatásnak.
2010. jan. 13. 19:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

P. Szilárd jól csinálja a dolgát. Vannak orvosok akik, gyerek központúak és ő az.

Vannak, akik anya központúak, a Hidas meg ilyan, ezért tűnhet nyálasnak a stílusa. Én H-nál szültem, jól csinálta a dolgát, ha ő nem vállalt volna P-nél szülök.

Ha P-vel problémád van beszéld meg vele, nem fog elküldeni, ha éppen nincs sürgős dolga. Én beszélgettem vele, és értelmes, jó szándékú ember, udvarias, racionálisan elmondta miről mi a véleménye és nem volt sértő, de ehhez az is kellet hogy én se legyek erőszakos, amikor kifejtem a vélaményem.

2010. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 év múlva ő lesz itt a legjobb, elmúlik a fiatalsága és beérik az önérzete és jó doki lesz, szakmailag már most is jó.
2010. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én a K.F-ot fogadtam meg,de szabin volt a szülésem hetén,ezért kellett helyette egy másikat fogadnom.P.Szilárdot fogadtam meg..hívtam,hogy szülök,10 perc múlva már a kórházban is volt.Nem tudnék egy rossz szót se mondani rá,egy édes,kedves,aranyos tünemény szülészorvos...Én imádom...
2011. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!