Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek egy Sopronba...

Mi a véleményetek egy Sopronban praktizált fiatal orvosról : P. Szilárd?

Figyelt kérdés
Szerintem............Majd megosztom veletek, ha válaszokat kapok.Tekintsük ezt közvélemény kutatásnak.
2010. jan. 13. 19:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat.Persze még írjatok történeteket. Azért is tettem fel ezt a kérdést, mert tudom sok kismama küzd azzal, hogy melyik dokit válassza.Ezek a kommentek azért -szerintem-segítenek.Persze tudom,azért mindenkinek lehet rossz napja,emberek vagyunk.Azonban mindig van akinek állandóan gondja van és lekezelő stílusban foglalkozik a betegekkel.

Kérlek írjatok!

2010. jan. 15. 08:00
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
a tenyérbemászó és 10 évig nem praktizáló nem a p szilárd hanem a H kezdőbetűs, aki ismeri őket tudja kiről van szó. A külföldi tényleg egy tüneményes jó doki, de a szilárddal tökéletesen meg voltam elégedve. Lehet hogy csak nem vagyok olyan kényes a stílusára, az öregebb dokik százszor pokrócabbak mint ő:)
2010. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%

ismerős Radánál szült, na háááát......

Nem túl biztos a dolgában.

2010. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Tegnapi 19:35-ös vagyok.

Rada tényleg nem valami biztos a dolgában,mivel tőlem kérdezte meg hajnali 4kor,mikor csorgó magzatvízzel jelentkeztem,hogy "ez a magzatvíz???"

Szülésznő mondta neki,hogy igen,ez az.

Könyörgöm,mit hitt?,hogy bepisiltem? vagy mi?

2010. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kedves uccsó és 19.35ös: rossz hírem van, a "kedvenc" dokid mindig a Szilárdra bízza a betegeit ha elutazik vagy szabira megy, valószínűleg erre is jó oka van:) Ha nála szülsz nincs miért aggódnod, a nem fogadott kismamái is totális figyelmet kapnak tőle és a szülésnél ez a legfontosabb!!!!
2010. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, már csodálkoztam, hogy lehetne a Szilárd tenyérbemászó. Szerintem ő inkább zárkózott, nembratyizós, mint tenyérbemászó:)MEg azt se hinném, hogy 10 évig nem praktizált, a kórház honlapján minden doki bemutatkozik, mikor végzett, hol stb, ez ott van?

Nekem ő vette észre, hogy a babának vesetágulata van, de megnyugtatott, hogy a fiúbabáknál nagyon gyakori, ne legyenek miatta álmatlan éjszakáim, és visszahívott kontrollra, bár szerinte feleslegesen, mert ez nem olyan nagy baj.

Mondom, ha kérdezek, teljesen normálisan és mindenre kitérően válaszol, (kivéve a toxoplazmózist) és lehet zaklatni kérdésekkel. NEm orvosi szlengben beszél.

NA, szóval én továbbra is elégedett vagyok vele.

Kedves kérdező, azt hogy értetted, hogy félremérte a kislányodat?

2010. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%

Megint első, ezt a kórház honlapjáról szedtem le:


"DR. Peitl Szilárd alorvos


Általános orvosi diplomát 2000-ben a Pécsi Orvostudományi Egyetemen szereztem


Szakképesítések:

Szülész-nőgyógyász szakorvos (2005),

UH „A" vizsga


Munkahelyek:

2000. Pécsi Orvostovábbképző Centrum

2001. Pécsi Szülészet-Nőgyógyászati Klinika

2006-tól Erzsébet Kórház Sopron


Jelenlegi beosztása: szakorvos



Szakmai önéletrajz: Szakorvosi képesítésemet a Pécsi Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán szereztem meg. A a szülészet és nőgyógyászati járó és fekvőbeteg ellátás minden területén végzem munkámat A Pécs-i Klinikán részt vettem az orvostanhallgatók és szülésznők oktatásában is.


Továbbképzések: Transzfúziós, kolposcopos, laparoscopos tanfolyamok


Társasági tagságok:

Magyar Orvosi Kamara

Fiatal Nőorvosok Társasága

Magyar Szülészeti és Nőgyógyászati Ultrahang Társaság"

[link]


Akárhogy nézem, ebbe nem fér bele egy 10 éves kihagyás:)

Egyébként én azért járok pont hozzá terhesgondozásra, mert ő azon kevés dokik egyike, aki ezen a honlapon fényképpel vállalja magát, a másik meg hogy nem úgy néz ki, mint egy szekercés gyilkos.

NEkem a Tiboldiról mondtak sok rosszat terhesgondozás témakörben. Amúgy sima nőgyógyászati problémáknál viszont jó szakember.

Szóval szerintem minden dokinak van jó meg rossz oldala, illetve olyan szakterülete, amihez nem ért annyira.

2010. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
lehet hogy van jó oldaluk is, de én már nem vagyok semelyik oldalukra kíváncsi, az egész osztály egy rakás szerencsétlenség... sajnos
2010. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért! Kedves első: nem a Peitl nem praktizált 10 évig, hanem Hidas (h kezdőbetűs) doktor, minden hozzászólásomban odaírtam a h betűt is, bocs ha félrevezettelek. Csak azért írtam mert ha választani kellene a sok öreg, kicsit anyagias dokik meg a két fiatal között, akkor is a peitlt választanám mert a másik elég sokáig nem doktorkodott és elég tenyérbemászó is! Na, remélem így helyre tettem a dolgokat.

Természetesen Peitl nem hagyott ki egy évet sem, szerintem nagyon jó doki, én még a stílusát is csípem, hozzá lehet szokni, legtöbbször a fáradtság okozza, nagyon sokat dolgozik, ügyel, minden ügynek a végére jár, ki van purcanva néha...

2010. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia utolsó!(ja off lesz:))

Bocsi, akkor én nem láttam a "h"-t!:)

A peitlnek szerintem is furcsa a stílusa, de ahogy mondod, meg lehet szokni, nekem inkább ilyen legyen egy doki, mint hogy a fenekemből kelljen előrángatni, és tényleg nagyon alapos. Első babámat várom, nem bánnám, ha ő lenne az ügyeletes, mikor szülök.

Egyébként van egy ismerősöm, másodikat várja, mondta hogy a karazmához járt terhesgondozásra, az ügyeletes meg a peitl volt, aki nem volt neki szimpatikus a stílusa miatt, de annyira meg volt vele elégedve, hogy most a másodikat is nála szeretné szülni. ILyen is van.

2010. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!