Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Autóvezető kismamák! Mertek,...

Autóvezető kismamák! Mertek, ill. meddig mertek még autóval egyedül útnak indulni?

Figyelt kérdés
Rövidebb 10-15 perces útra gondolok, pl kórházba, vizsgálatra.
2010. jan. 14. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap töltöm a 39. hetet, és mindenhová autóval megyek, mert egyedül vagyok itthon! Az orvos kb. 30 perce van autóval. Ez van sajnos!
2010. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39 hetesen, szülés előtt pár nappal még vígan vezetgettem (15-20 perces út:anyuék, barátnő, kozmetikus).
2010. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok a szülésen, de akkoriban még az utolsó napon is kocsikáztam. Szinte minden nap vezettem. Volt övterelőm, de ha valakinek nincs, úgy is megoldható. Egyik ismerősöm kocsival ment szülni! :) Nst-re ment, és közben elfolyt a magzatvize!
2010. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
en autoval mentem a korhazba ahol beinditottak a szulest,17 orat vajudtam,utan egy napot korhazban toltottunk es hazajottunk es visszafele is en vezettem!!!!ez kulfoldon tortent!de nagyon jo emlek minden
2010. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hú, hát ettől félek én is. 37 hetes vagyok, eddig nem aggódtam, de múlt héten néztek, már 4cm a méhszáj és a doki szerint bármikor jöhet a baba.

Nst-re mennék én is, és jó lenne autóval, mert gyorsabb, itthon vár a másfél-évesem.

2010. jan. 14. 13:19
 6/20 anonim ***** válasza:
Én végig vezettem a terhesség alatt,sőt a szakmámmal jár.Én túlhortam a lányom jócskán ,és mielőtt be nem fektettek,Kocsival mentem Nst-re egyedül,2-3 naponta,min.30 perc,ha nincs dugó.Az,hogy ki vagy nyilva,nem azt jelenti,hogy meg is szülsz.10-15 perc alatt még haza is vezethetsz,ha a magzatvíz eseleg elfolyik,akkor is,v. lezárod a kocsit és hívsz egy taxit,a párod meg a kocsiért megy.Az elején nem vészesek a fájások sem.
2010. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én még az utolsó napon is vezettem. Nst-re a 38.héten egyedül mentem 40 km-re. Ha biztonságosnak érzed csak akkor menj egyedül autóval.
2010. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én szülés előtti napon még vezettem, már csak ez volt a legkényelmesebb közlekedési eszköz. Doki, ctg min. 20perc volt mindig.

Ha párom nem lett volna itthon akkor én vezettem volna be a kórházba is, mert mire a mentő kiért volna vagy a taxi.. addigra már kétszer beértem volna Szegedre.

2010. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igaz en meg csak 35 hetes vagyok de autoval jarok mindennap dolgozni (kiveve szombat, vasarnap). Fel oras ut reggel es fel oras ut delutan. Ez igy lesz a 38-dik hetig, mert addig dolgozom.
2010. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mondhatnám, hogy szülni is azzal mentem.

A kiírt előtt 1 nappal mentem NST-re, és maradtam szülni is.

2010. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!