Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a 2-es számú nöi...

Milyen a 2-es számú nöi klinikán az 1 ágyas szobák? Valakinek tapasztalat? Programozott császáros leszek, kell félnem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egy ágyas szobáról nem tudok tapasztalatot írni, de a progis császárról a SOTE II-n igen.

Nem kell félned!


Csatolok egy linket, ide írtam mindent ami velem történt ott, nem írom le újra ha nem gond! 17:17-es válaszoló vagyok ott!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Azt nem írtam hogy a császár után felkerültem az őrzőbe, közben kaptam infúzión az oxitocint és elvileg még fájdalomcsillapítót is. Nem mondom hogy nem fájt, mert ugye az oxitocin méhösszehúzó... 6 óra után fel kellett kelni. Na az maga a pokol volt, én azt hittem szétszakad a sebem, egyedül a lányomra gondoltam, hogy el kell majd látni és iszonyat nehezen, de felkeltem. Egy nővér segített után kimenni a fürdőbe és zuhanyozni, azaz mosakodni. Vissza feküdni sem volt egyszerű! Majd reggelig úgy voltunk. Akkor kaptam inni. Már rettentő szomjas voltam, hiszen előző nap éjféltől nem ihattam, délelőtt 10:35-kor emelték ki a babám...szóval jó volt végre inni.

Aztán mikor már nem adták az oxitocint, és nem görcsölt a hasam, tudtam aludni is. Másnap reggel ismét felkelni, szörnyű volt, de már egyedül mentem mosakodni. Aztán 9 felé lementünk a gyermekágyra. Ahogy lehetett már mentem is a lányomért és onnantól végig velem volt, bár én estére betoltam hogy tudjak aludni egy kicsit. Na onnantól hogy lent voltam, estig max leültem az ágyra, de nem feküdtem le, jöttem-mentem egész nap, és másnap... Úgy voltam vele, hogy egyrészt így gyorsabban gyógyul a seb (és kihúzva közlekedtem!) másrészt ha lefekszem, tuti nem kelek fel! A 3. nap már egész jó volt, és ma már semmit nem érzek a műtétből.

Ha van kérdésed írj nyugodtan!


7 hetes baba anyukája

2009. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!