Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kézzel tágítás után mennyi...

Kézzel tágítás után mennyi idővel indult meg nálatok a szülés?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hete hagytam el a nyákdugót némi vérrel, amire azt mondták elkezdtem tágulni. Ennek ellenére 1 hétre rá teljesen zárt voltam, ekkor az orvos kicsit megpiszkált, de nem volt vészes. Azóta hánytam, megy a hasam, jóslózok esténként. Ma voltam vizsgálaton, 1 ujjnyira vagyok nyitva. Most is tágított, viszont ez már nagyon fájt. Azóta derékfájásom van, és olyan fura érzés a pocimban, na meg hányingerem. Nem vérzek a nyákdugó óta, és a vizsgálat után sem találkoztam vele. Akinek van hasonló tapasztalata, mennyi idő volt még innentől a beindulás?

2014. szept. 5. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A kiirt napon akartak indítani ugy higy meg sem kérdezték hogy akarom e . Kézzel tàgított . Nyitva voltam bő 1 ujjnyira .Utánna mondtam higy nem akarom higy inditsàk minden rendben volt a babával tiszta volt a magzatviz stb. A vizsgálat / tágít as után elment a nyàkdugóm . Ez volt hétfőn . Szombat hajnalban indult a szules 6 percesekkel :) 4 óra körül :) 11:10 kor megszületett a lányom :)

Péntek du mar alig bírtam járni annyira fajt a derekam. De tényleg iszonyatosan!! Ment a hasam is. Ennyi volt az előjel .

Könnyű szülést :)

2014. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem az idióta szülésznő tágított kézzel, brutálisan, kétszer is egy éjszaka alatt. Meg is született a baba. Soha többet nem fogom engedni a kézzel tágítást, lehet rossz következménye is. Egyébként az orvosom sem preferálja, a tudta nélkül csinálta az az .....

Csak azért, hogy ne kelljen még egyszer bejönnie.. Mert fogadott volt. Ha tudtam volna, hogy ilyen van, akkor letisztáztam volna elôre, hogy ne.

Valószînű a dokid enyhébben csinálta, de bármikor beindulhat.

2014. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem egy keddi napon tágított picit a dokim (méhszáj és burok szétválasztása). péntekig otthon vajúdtam, reggel kórház, mire beértünk 8-12-5-7.... perces fájások voltak. Akkor újra tágított picit és mentem is a szülőszobára. Kettő előtt kezemben volt a lányom. Szerintem ez a tágítás-persze megfelelő szakértelemmel párosítva-hatalmas segítség.
2014. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!