Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kézzel tágítás vagy amnioscopi...

Kézzel tágítás vagy amnioscopia után csíphet a vizelet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 40+2 hkm vagyok, ma volt a szokásos nst vizsgálatom, majd a nőgyógyászati vizsgálat. Vizelet rendben volt, mégis azóta azt érzem, hogy kissé csíp, mikor pisilek. Lehet a tágulásról vagy a szülés jele? Vérzés is van, tegnap is volt, de mást akkor még nem éreztem. Kézzel negyedjére tágítottak, amnioscopia másodjára volt. Szerintetek mi lehet?
2014. szept. 10. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kell tágítani nem értem?

Mi az az amnioscopia?

egy 34 hetes kismama

2014. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Kedves első amnioszkopia az a magzatvizvizsgalat . Amit akkor nezhen ha tulhordod a babát , megnézik egy cső el hogy nem kakilt e bele a babàd a magzatvizbe :)

Kedves kérdező . Nem tudom mi lehet oka a csípő érzésnek... Vizsgálat után lehet vérzés . Nekem nem volt amnioszkopia után ment el a nyàkdugóm a kiirt napon 5 nappal hordtam túl . Amikor hajnalban jöttek a fàjàsok 6 percesekkel indult akkor volt tágulási vérzés. Jah engem is tagitottak kézzel a kiirt napon ill. leválasztották a mehet a burok tol.

2014. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Én sem igazán értem az okát. A nyákdugót pedig már 3 hete elhagytam :( Remélem ma már meghozza ez az egész a picit, és csak én spirálom túl a dolgokat.

Kedves 1.: kívánom, hogy ezeken a vizsgálatokon max a szülés napján kelljen túlesned! Jó babavárást! :)

2014. szept. 10. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Off

A kézzel tágítást egyáltalán nem kell megtapasztalni, nem kötelező, sőt, van olyan orvos aki teljesen elutasítja. Nekem szülésznő csinálta joslófájásoknál, köszönöm, soha többet nem kérek belőle. Amúgy utána nem csípett, bár meg is szültem - császárral.

Könnyű szülést kívánok!

2014. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!