Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki milyen véleménnyel van...

Ki milyen véleménnyel van mostanság az esztergomi Vaszary Kolos Kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés
Akik az emúlt 1-2 évben ott szültetek, milyenek az orvosok, a szülésznők, a csecsemősök?Volt fogadott dokitok, vagy van aki bevállalta az ügyeletest?Annyi rosszat olvasok róla, tényleg jobban járok, ha Pesten vagy Tatabányán szülök?
2014. szept. 24. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pl. nagyon sajnálom, hogy a váci dokim átment oda, mert nagyon bírtam őt, nagyon kedves volt és segített mindenben!

A neve Dubecz Dániel. Úgyhogy én most irigykedem, hogy ez a jó kis doki ott dolgozik.

A szülészetet amúgy nem ismerem, de egyik ismerősöm februárban fog ott szülni, oda jár vizsgálatokra, és ezidáig elégedett.

2014. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
két ismerősöm szült ott,mindkettő csupa rosszakat mondott.
2014. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Kedves utolsó, kifejtenéd bővebben?Minden részlet érdekel.

2014. szept. 24. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!