Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra a védőnő a Tena...

Szülés utánra a védőnő a Tena legnagyobb betétjét ajánlja, amit gyógyszertárban tudok megvenni. Ez a betét belemegy a normális most hordott bugyimba? Vagy vennem kell nagyobb bugyit?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 08:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én vettem a DM-ben olyat,ami ilyen "pelenkaszerű", bugyi nem kell hozzá. Friss császáros sebbel nem hiányzott, hogy igazgatni kelljen, ha elcsúszik, meg ugye egyből eldobtam, nem kellett mosással se vacakolni. Az ápolónő is mondta,h ez a legjobb, mert a szomszéd szobában napi 3szor cserélte a lepedőt, nálam meg egyszer se kellett. 2-3ezer Ft, ennyit megért a nyugalom és foltmentesség:)
2014. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én "mamabugyit" vetettem párommal, én is nagy Tenát használtam, igy nagyon kényelmes volt.:) (normál bugyival indultam, de nem volt jó)
2014. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem normál betét elég volt, egy normál (nem tanga) bugyival. Egyáltalán nem ömlött belőlem a cucc annyira, hogy ilyen nagy betéteket kelljen használnom.
2014. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!