Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára vagyok ki irva, elkepzelh...

Mára vagyok ki irva, elkepzelheto h nem jon mar ma? tobbi lent.

Figyelt kérdés

Mara vagyok ki irva!

Reggel ota vannak joslofajasok egesz nap volt.. de eleg erosek is voltak nemelyik...!

Voltam ma Nst-n volt poci kemenyedes.. orvos nem vizsgalt.. uh-ra nemkellett mennem.. eleg gyer egy korhaz! -.-'

A kerdes az lenne h lehet e ebbol valami hajnalban??

Mar nagyon varjuk elso kisbaba, kisfiu! :))

A joslofajasok meg olyan mint a menstruacios fajdalmak..

eleg erosek is voltak... es suruek!

Sajnos azt nemtudom h nyitott vagyok e,mert doki nem vizsgalt meg.. utoljara csak 30 hetesen es ma vagyok 40 hetes!

Nincs fogadott dokim!


Normalis valaszokat legyszi


2014. nov. 7. 21:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Most nem érzel semmit? Elmúltak a fájások?

Ebből amúgy bármikor lehet már szülés, de pontosan nem lehet megjósolni mikor. Ha jönnek a fájások és nem múlnak, akkor az már igazi fájás. De ha elmúlik akkor csak jósló.

2014. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Szerintem rövid időn belül babázhatsz. :) Ha olyan erős a görcs, hogy meg kell állnod azzal, amit csinálsz és 5-6 percenként jön, akkor indulás! :) Könnyű szülést!
2014. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Bármikor megindulhat a szules :)

Holnap nem kell menned vizsgálatra ? Nekem kellett 5 napot hordtam túl , aztán hajnal 4 kor kezdődtek a fàjàsok 6 percesekkel . 11:10 kor megszületett a lanyom. Magzatviz em nem folyt el ezért repesztették .mszoval hamar megvolt a szules :) vasárnap lesz 1 eves :)

Egyébként nekem a kiirt napon volt nst, magzatvizvizsgalat ( amnioszkopia ) méhszàj vizsgálat bő 1 ujjnyira voltam nyitva. És minden nap mentem vizsgálatra a tulhordàs miatt , minden nap nst, 2 naponta amnioszkopia, és méhszàj vizsgálat . Hétfői napra voltam kiírva akkor ment el a vizsgálat után a nyàkdugó ( barnás , zselés anyag) .

Nekem az volt a jel szules előtti napon pénteken higy alig tudtam járni annyira fajt a derekam, szó szerint minden lépésnél majd be könnyeket a szemem. Ez volt péntek reggeltől ,akkor voltam uh n is. Bele sem gondoltam hogy hajnalban indul a szules :D

Könnyű szülést neked ! :)

2014. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
bármikor megindulhaz de az is lehet hogy még egy hét. a kiirt napom elott voltal mensi szeru fajasain volt olyan h egesz delutan, 10 percenkent. de aztan az esti alvas elvitte oket. en 8 napot tul hordtam es inditani kellett, csaszarral szuletett. kivanom h ne igy legyen neked :)
2014. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat! :)

Remelem ma ejjel mar be indul vagy hnap reggel/nappal! :)

De most is vannak "joslofajasok" meg mintha fajna a derekam is..

meg szoktam nezni az idot, es most pl. 21:41-tol 21:44-ig tartott a fajas ez a alhasi gorcs...

aztan azota semmi.. de ilyen 15-20 percenkent jon es ilyen 4-5 percig..

van amikor erosebb van amikor gyengebb fajasok! :)

2014. nov. 7. 21:53
 6/34 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtti este úgy kezdett fájni a hasam mintha gyomorrontásom lett volna. Aztán ez egyre erősödött, majd amikor már több fájás volt és nagyon sűrűn, akkor mentünk a kórházba. Nem mértem az időt, de azt tudom nagyon fájt és folyamatosan. Nekem nem ment el a magaztvízem se, így hiába vártam. Az első gyerek nem születik meg gyorsan általában, nekem másnap reggel 9-re lett meg.
2014. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt! :)

Remelem azert mar ki akar jonni..

amugy elegge fesziti magat odabennt.. es olyankor olyan nrhezen tudom venni a levegot..

2014. nov. 7. 22:41
 8/34 anonim ***** válasza:
Ên is mára vagyok kiírva. :-) Holnap mennem kell a kórhàzba vizsgálatra. Remèlem beindul az èjszaka. Én vègig nyitva vagyok szûk 2 ujjnyira, a mèhszàjam felpuhult 1,5 cm-re megrövidült, magzatvíz tiszta. Ezek tegnapi adatok, s simán azt mondta a dokim, h jöjjek haza. Ha egy fàjàs 4-5 perces akkor az jósló csak. Bàrmikor lehet baba.
2014. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nah? :)

Neked lett baba?? :) :)

Nekem sajna nem :(

De talan majd ma! ;)

2014. nov. 8. 11:34
 10/34 anonim ***** válasza:
Ma lett meg. :-)
2014. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!