Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára vagyok ki irva, elkepzelh...

Mára vagyok ki irva, elkepzelheto h nem jon mar ma? tobbi lent.

Figyelt kérdés

Mara vagyok ki irva!

Reggel ota vannak joslofajasok egesz nap volt.. de eleg erosek is voltak nemelyik...!

Voltam ma Nst-n volt poci kemenyedes.. orvos nem vizsgalt.. uh-ra nemkellett mennem.. eleg gyer egy korhaz! -.-'

A kerdes az lenne h lehet e ebbol valami hajnalban??

Mar nagyon varjuk elso kisbaba, kisfiu! :))

A joslofajasok meg olyan mint a menstruacios fajdalmak..

eleg erosek is voltak... es suruek!

Sajnos azt nemtudom h nyitott vagyok e,mert doki nem vizsgalt meg.. utoljara csak 30 hetesen es ma vagyok 40 hetes!

Nincs fogadott dokim!


Normalis valaszokat legyszi


2014. nov. 7. 21:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ha erosodik az jo jel:)drukkolok!
2014. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Koszikee :)

Jajj... nem h csak erosodott de a 10 percenkent rovidult az 5 percenkenti fajasokra.. es 1 percig tart ..

es.... a derekamba is bele nyilal...

rem ma ejjel kibujik mar tenyleg...

mert nagyon fajdalmas ... :(

2014. nov. 9. 23:32
 23/34 A kérdező kommentje:

Es meg a neheze majd csak most jon...

hjajjj.... :O :(

2014. nov. 9. 23:32
 24/34 anonim ***** válasza:

Nekem úgy kezdődött, hogy egy 2 órás séta után éreztem joslókat. Ez volt este fél7kor. Letusoltam és nem múlt el. Onnan tudtam, hogy innentől kezdve bármikor indulhatunk. Este 10-kor erősödtek, de már annyira, hogy összehúzott ( felhuztam a térdem és nem vettem levegőt minden egyes fájásnál. ) Ekkor mondtam édesanyámnak, hogy akkor elfekszek egy kád vízben hátha enyhíti a fájdalmat. Na már majdnem kiengedtem a vizet mikor elkezdtem vetközni és észre vettem, hogy vérzek ( tágulási vérzés.) Hajnali3-ra értünk be a kórházba de neme rösödtek a fájások viszont a csöppöm jött kifele..


Tehát azt ajánlom, hogy zuhanyozz le meleg vizzel ( de ne forróval!! ) ha elmúlik akkor csak jósló. Ha nem akkor nemsokára készülhetsz kórházba. :)

2014. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Na talán már szűlsz is? :)
2014. nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat! :)

Mar vajudom...

5 percenkent van fajas 1 percig ..

es a masik meg hogy bent vagyok a korhazban.. de mivel a 10 percenkenti 1 percbol lett ugye az 5 percenkenti 1 perc es nagyon erosen fajok, meg a derekamba is bele nyilal...

igy szoltam a szulesznonek hogy mi a szitu.. erre o be rakott NST-re majd a azzal vegeztunk es jott az ugyeletes doki aki megvizsgalt h szuken de 2 ujjnyira tag vok....

igy be raktak most a szulo szobara "pihenni, aludni" :) de ugye nemtudok mert 5 percenkent jonnek a fajasok.. ami mar most brutalis.. jujj mi lesz kesobb...

Aztan a doki mondta h laza 12 ora mulva mar meglesz a baba! :)

Csak mar istenem....lennek tul rajta....

csak attol felek amugy, hogy nem fogom birni a faradtdagtol...

tegnap ejjel sem aludtam max ossze vissza olyan 1 vagy masfel orat..

aztan ma szinten nem tudok aludni... tegnap meg a 10 perces fajasoknal "jobban " lehetett aludni / szunyokalni... nem ugy mint most az 5 perceseknel..

jajj.. mar ehes is vagyok.. :(

Es minden cuccom meg a masik korteremben van... csak a szemelyes cuccom hoztak ide... a telom penz iratok..... :/

2014. nov. 10. 02:45
 27/34 anonim ***** válasza:

Én akkor már 6 ujjnyira voltam tág! :)

De nekem burkotcsiptek és 3 óra alatt meglett a csöppöm.

Drukkolok, hogy minél előbb meglegyen!

És gratulálok a picihez! :)

2014. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Nah.. tegnap hajnal 2 tol szenvedtem egeszen most 5-ig...

aztan megcsaszaroztak...

mert a babam feje nemvolt elegge lent...

Lenyeg h megvan. Gyonyoru kisfiu 3700 g es 58 cm :))

2014. nov. 10. 18:12
 29/34 anonim ***** válasza:
gratulalok! gyors felepulest!
2014. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Jó hosszú menet volt! Gratulálok! Jó egészséget Nektek!
2014. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!