Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megtortent nektek ez? Tobbi lent!

Megtortent nektek ez? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Szuleskor amikor nyomtatok nem kakiltatok oda? elnezest ezert a kerdes miatt!
2014. nov. 28. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem :)) A végén rá is kérdeztem a nővérkétől, de megnyugtatott.

Amikor már pár órája voltak fájásaim, akkor jött rám a hasmenés, ez természetes reakció. De abban a kórházban beöntést is kap mindenki. Úgyhogy már nem is lett volna esélyem rá :)

2014. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Éppen ezért adnak vajúdás elején beöntést.
2014. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen :) 3x szültem, az elsőnél sikerült. Egyiknél sem kaptam beöntést. Ott és akkor nem érdekelt, most utólag ciki ha visszagondolok :) Egyébként a doki és szülésznő természetesnek vette :)
2014. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én kaptam beöntést, hogy ez ne történjen meg, de nem közvetítették, mi jön kifelé még, csak a babát mondták, hogy szépen halad előre.
2014. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én kicsit odapottyantottam :) akkor nem érdekelt de utólag tényleg ciki. Mondták is hogy kicsit letisztítunk :)

De ilyet nem előszőr láttak szerintem

2014. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, miután a biológia úgy működik, hogy a baba feje a szülőcsatornán való áthaladáskor a béltartalmat is viszi magával, ezért ez a szülés teljesen természetes velejárója. Az egy dolog, hogy valahol adnak beöntést, ami kiüríti a bélszakasz egy részét, de nem a teljeset, tehát ez sem garancia. Akit ez zavar, az ne szülésznek menjen...
2014. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki egyáltalán, nekik természetes. Bárkivel előfordulhat. Velem szerencsére nem fordult elő az elsővel-nem volt beöntés, de ment a hasam. Most lassan szülöm a másodikat, remélem most is hasonlóan lerendezi a szervezetem előtte.:D
2014. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen kétszer egymás utan :-D hát akkor ez érdekelt a legkevésbé. És utána is mindenki ugyanolyan kedves volt pedig ügyeletesek voltak. Szülés előtt adtak pezsgőkùpot de nem sok értelme volt...
2014. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem! :) Legalábbis nekem senki nem elmlített semmit! Beöntést nem kaptam! Ha volt, ha nem kaki, nem tudok róla, és jól van ez így! :) Bár természetes, azért biztosan egy picit kellemetlen is utána az Anyukának! :)
2014. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kedves utolso van es a tobbiek hany eves a gyereketek ? :) koszonom
2014. nov. 28. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!