Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már volt egy császárom,...

Ha már volt egy császárom, kényszeríthet rá a doki, hogy a következő normál legyen?

Figyelt kérdés
Akkor, ha én a következőt is császárral szeretném szülni.

2014. dec. 15. 09:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%

Ha fáj a heged, akkor menj egy 4. orvoshoz.

Én az ellentéted voltam. Minden áron simán akartam szülni a császár után. Itt az a protokoll, hogyha először császár, akkor a következő is az lesz.

Simán ment minden, gyors, könnyű szülésem volt, minden oké volt a heggel, az utolsó uhn 4mm fölött volt.

2014. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

20-as tévedésben vagy. Lehetővé teszik, mert ha magánkórházba mész,akkor az első szülésnél is lehet császárt kérni, kizárólag anyai kérésre. Többet is ismerek. Az én zárómra is ezt irták: előző császármetszés miatt anyai kérésre császármetszést végeztünk.

És amennyiben az első szülés császármetszés, az anya kérését is figyelembe lehet és kell is venni a következőknél.

Azért mert van egy réteg aki nem képes feldolgozni a saját császárját, és belegolyózik abba hogy ő úgy szült, attól még van aki pont úgy akarja és ez kizárólagosan az anyára az apára és az orvosra tartozik, nem pedig a saját kudarcukon besérült idegenekre akik azt akarják hogy mindenki úgy érezzen ahogy ők, és azt akarja amit ők.

Természetesen az nem tetszene nektek, ami sokáig volt, hogy első császár után nincs más választás, de ti ráerőltetnétek másokra hogy akkor is simán szüljön, ha már nem akar és mellesleg egy méhen előzetesen végzett műtét nagyon is indok a második császárra.

2014. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
69%

Én kétszer szültem. Először spontán, másodszor császárral. Most újra babát várok, és velem az orvos közölte, hogy ez a harmadik szülés császár lesz, mert nem vállalja a kockázatot. A második gyermekemet nem sikerült hazahozni a kórházból. Nagyon vágyok a természetes szülésre, mert az sokkal szebb, erőt ad és megújult hitet a saját női erődben, de egyszer legalább már átélhettem, megadatott ez a csodálatos élmény, ami évekre feltöltött, de most inkább a biztonságot és gépesítettséget vállalom, hogy a karomba foghassam a kisbabámat.

Neked azt tudom mondani, hogy ha nem régen volt az előző szülés és aggódsz a szülés alatti komplikációk miatt, ne menj bele a természetesbe, de ha a gyermeked már legalább 3-4 éves, nyugodtan belevághatsz. Tégy úgy, ahogy a szíved diktálja, de félelemből ne mondj le a spontán szülés gigantikus erőt adó élményéről!

2014. dec. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!