Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem akarok szülni (? )

Nem akarok szülni (? )

Figyelt kérdés

19 eves vagyok, de meg a gondolatatol is rosszul vagyok. Gyereket szeretnek, de azt nem, hogy gatmetszest csinaljanak, esetleg csaszarmetszest, vagy, hogy utana honapokig gyogyuljak..

viszont az orokbefogadas se megoldas, hiszen sajat gyereket szeretnek.... mondjuk ha nem lesz mas mod, valoszinuleg orokbe fogadunk...

bocsi az ekezetert, telorol vagyok.:/


2014. dec. 19. 09:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
*gondolsz
2014. dec. 19. 11:12
 12/18 anonim ***** válasza:

" Csak felek a szulestol, foleg azert, mert eleg sok nogyogyaszati problemam volt. "


Ez nem derült ki a kérdésedből, pedig fontos dolog!

Ebben az esetben találnod kell egy nagyon jó orvost, aki segít konkretizálni és eloszlatni ezeket a félelmeket.

Korábbi rossz élmény nélkül is ezek a dolgok félelmetesnek hangzanak és maga szülés is ismeretlen dolog, így mint minden ismeretlentől ettől is félünk.

Segíteni fog, amikor megérik benned a vágy a családra és a kisbabára. Ha őrá gondolsz sokkal több erőd és bátorságod lesz!

Nekem császárom volt, nem gátmetszésem. Én is nagyon féltem a műtéttől. DE ki lehet bírni, fájdalmat a műtét alatt nem érzel. Utána az első pár nap rossz, de abszolút kibírható. Pár hét, mire már gond nélkül mozogsz. Hónapokig való gyógyulás semmiképpen nincsen. Nem is lesz rá időd:)

2014. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
19 évesen azért gondolkodsz így, mert nem vagy érett az anyaságra. Amint megjönnek az ösztönök, rögtön nem fognak érdekelni ezek a dolgok, hanem csak hogy babád legyen.
2014. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én fordítva voltam vele. Nem féltem tőle,de mostmár rettegek :D mondjuk mostmár mindegy :D

40 hetes kismami ;)

2014. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Természetes, hpgy most így érzel. Énnis féltem mind két szülésemtől. Szerintem mindenki így vagy úgy. Én ennyi idősen még gyereket sem akartam. Élveztem az életet. Aztán megismertem a páromat és átformálódtam, mert támaszom mert tudja hogyan kell megnyugtatnia. Kétszer volt császárom nem volt könnyű de sokkal fontosabb, hogy van két egészséges gyerekem. Nyugi fogsz változni, amikor már megértél rá akkor ez a félelmed el fog törpülni a gyerek utáni vágyadhoz képest.
2014. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Ha eljön az idő nem fogsz félni. Én is féltem 19 évesen és 24 évesen is. Nem tudtam magamat ebbe a helyzetbe kèpzelni úgy hogy gyereket szerettem volna. Amikor elhatároztuk hogy legyen akkor màr nem féltem. A terhesség és szülés alatt sem. A gátmetszést nem tudom hogy milyen nekem a vége császár lett amit nagyon nem akartam de ott abban a helyzetben az sem érdekelt. Átértékeled a dolgokat. Amúgy a szülés végén szerintem a gátmetszés sem érdekelheti az embert és nem is érzed. A kitolási szak leírhatatlan eljutottam idáig megkönnyebbülés volt persze nekem csak addig amig mondták hogy nem nyomhatok mert térbeli arànytalanság van. Annak ellenére hogy korábban fostam újra és újra bevállalnám az egészet életem legjobb dolga volt, pedig a vajúdás is elhúzódott nálam. A felépülésről annyit hogy mindegy hogy lent fàj vagy a hasad fáj ha megkapod a picit semmid sem fáj úgy ès hamar felélülsz :-D
2014. dec. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a véleményed ebben változni fog, inkább az lesz, hogy benyeled, hogy a gyerekhez ezen át vezet az út. Én is benyeltem, pedig nekem a terhesség még hagyján, de a szülést úgy ahogy van visszataszítónak és természetellenesnek tartom, pedig 27 vagyok. Tudom én, hogy erre lettem kitalálva, de gyakorlatilag a hüvelyemet évtizedeken át rendszeresen szexre használom és az a szerv nekem tök mást jelent, mint egy kilós kenyér méretű csomag kipréselését... De meg lehet barátkozni a gondolattal.


Én mikor ezen átestem akkor arról kellett leszoktatni magam, hogy sokat olvassak itt, mert mikor valaki írja, hogy a babája csak sír, sikít, egész nap és éjszaka és semmi sem használ csak az, ha kézben van, akkor én mindig azt gondoltam, hogy na EZT nem. Ha ilyen gyerekem lesz én fel fogom akasztani magam, erre nem vagyok és nem is leszek sose kész, inkább nem kell gyerek, ha ilyen is lehet. Főleg mikor megjelenik még 10-12 válaszoló, hogy az övé is ilyen volt hónapokig. :D


Nem egyszerű az egész, ráérsz még rágódni rajta, meg barátkozni a gondolattal.

2014. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

# 17


"erre lettem kitalálva"


Akkor ezzel az erővel, mi férfiak meg csak egy szaporítószerv vagyunk...

Szörnyű olvasni, hogy szülni nem akaró nők kényszerülnek olyan dologra, amitől undorodnak, nem akarják. És tényleg sajnálom őket, mert Magyarországon a társadalom kinyírná a szülni nem akarókat.

Nagynéném képzőművész, külföldre költözött, talált magának egy hasonló beállítottságú férfit, most 60 évesen sem hiányzik neki a gyerek, mert az alkotómunkában kiteljesedik. És nem kapnak idióta megjegyzéseket, elfogadják őket így. Lehet itt lustázni, meg jaj biztos bulikázni akar, aki nem szeretne gyereket, de azt általában olyanok mondják, akik semmi másban nem tudnak kiteljesedni és nincsen érdeklődési körük, ezért szülnek (itt nem a normális édesanyákról beszélek, akik tényleg szeretnének gyereket, mielőtt valaki félreértené).


Kérdező, ne próbáld magad átprogramozni, ha nem akarsz szülni, készülj valami normálisabb országba, ahol nem köveznek meg ezért és nem csak szülőgépnek tartják a nőket.

2015. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!