Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvosnál "mennyibe...

Fogadott orvosnál "mennyibe kerül", hogy kérésre császármetszést végezzen?

Figyelt kérdés
Gondolom orvostól is függ, de érdeklenek a tapasztalatok.

2015. jan. 4. 12:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
19-es! Nem bolondok, csak kapzsik. Pénzért bármire képesek. Tudják, hogy a császár sokkal veszélyesebb, hiszen gyakorlatilag egy nyílt hasi műtét, rengeteg komplikáció lehetőséggel, de nem érdekli őket, vállalják a kockázatot, mert így sokkal több pénzt le tudnak gombolni a nőről. Nem azt nézik, hogy a nőnek és a magzatnak mi a jó, hanem azt, hogy a saját zsebüket hogyan tömhetnék meg alaposan.
2015. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy jó összefoglaló kedves kérdező. 21-es voltam.

2015. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Jajj neeeeeeeee kérdező!Én császárral szültem tavaly augusztusban 29 évesen(most 30 vagyok),de bármit megtennék azért és meg is teszek a 2.terhességemnél évek múlva,hogy ne császározzanak!Nekem sajnos indokolt volt a császár,mert túlhordtam 5 nappal mikor beindították a szülést,6.nap hajnalán 7 óra sikertelen vajúdás után császároztak mert:

-nem illeszkedett be a baba feje,

-burokrepesztésnél kiderült hogy meconiumos a magzatvíz,azaz belekakilt a magzatvízbe ami miatt sárga volt a vizem és a babát megfertőzte úgy hogy 2X szúrták(vettek tőle vért)

-aludt a babám a vajúdás alatt,

-oxigénhiányos lett a méhlepényem,

-nem keményedett a hasam sőt nem is esett le a hasam,azaz nem is szállt le a hasam mint ahogy lennie kellett volna már a szülés előtti időben,hanem végig fent volt

-nem tágultam 3-4 ujjnyinál tovább

A fő ok mégis az volt hogy nem illeszkedett be rendesen a baba feje a szülőcsatornába.

Gyönyörű terhességem volt rémálom szüléssel.7 órát vajúdtam,ahol a köldököm úgy belilult az erőlködéstől,hogy szülés után 2 nappal a sebészetre kellett mennem köldöksérv gyanúval.Hála Istennek pár hét elteltével visszahúzódott a köldököm és elmúlt a lilaság,de azt a fájdalmat amit átéltem nem kívánom senkinek.Ha hozzáért valami már fájt.Nekem a vajúdás sikertelensége után szóltak hogy császároznak.Soha a 9 hónap alatt fel sem merült a császár lehetősége,pedig volt szemműtétem is,de rendben találtak nem volt semmilyen tekintetben indokolt a császár egészségügyileg hanem a szülés alatt derült ki hogy úgy néz ki császár lesz a a vége.Természetes szülésre készültem és nekem nagy pofon volt a császár és meg sem fordult a fejemben hogy én ezért fizessek az orvosnak.Én nem akarok beleszólni kérdező,de ha semmi nem indokolja mindenképpen a természetest próbáld meg és ha annyi komplikáció ér mint engem a vajúdás alatt,akkor mondj igent a császárra,mert más lehetőség nem nagyon van hiszen a baba élete forog kockán.Viszont indok nélkül,kényelmi szempontból ne császároztass!!!Ez az én véleményem,úgyis te döntesz,de én személy szerint az biztos hogy a világ legboldogabb nője lennék ha átélhetem a természetes szülést.Egyébként suskáért megcsászároz a doki.Magyarországon pénzért sok doki vág.Itt Mo-on megvesztegethetők az orvosok.Szerintem gondold át kérdező.Mikorra vagy kiírva?

2015. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Ami lemaradt:A CTG nagyon erős fájásokat mutatott és fizikálisan mégsem éreztem szinte semmit.5.túlhordott napon felraktak egy méhtágító ballont ez indította be a szülést.Volt 2 nagyon erős 10 perces fájásom és 4 erős 5 perces fájásom, ezután kerültem a szülőszobára.Rendszertelen fájásaim voltak egyébként,szülés előtt 4 nappal fektettek be a kórházba.Sétáltam én eleget meg tornásztam is de semmi :( 40+6 napra szültem császárral.Nem volt fogadott dokim se szülésznőm,lehet ez volt a baj.A 2.-nál biztosan lesz!!!
2015. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

Köszi, hogy leírtad.....én pont ettől a rengeteg "kellemetlenségtől" szeretném megóvni a picit, és magamat is.

Március végére vagyok kiírva.

Meglátjuk, mi lesz addig :-)

2015. jan. 9. 18:17
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket a 21-es válaszolónak)
2015. jan. 9. 18:24
 27/29 anonim ***** válasza:
Kérdező!23-as és 24-es vagyok.Bárhogy is döntesz kérdező én sikeres,könnyű szülést kívánok neked és jó babázást ami a világ legszebb dolga.Nézd,ha a császár téged nem visel meg lelkileg akkor tégy belátásod szerint és császároztass.Nekem viszont szoríts,hogy kb.3 év múlva szülhessek természetesen.
2015. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
23-as válaszoló :-) Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen :-) És nagyon szorítok neked) Úgy legyen, ahogy szeretnéd!!
2015. jan. 19. 18:21
 29/29 anonim ***** válasza:
Köszi ;)
2015. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!