Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvosnál "mennyibe...

Fogadott orvosnál "mennyibe kerül", hogy kérésre császármetszést végezzen?

Figyelt kérdés
Gondolom orvostól is függ, de érdeklenek a tapasztalatok.

2015. jan. 4. 12:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

ez engem is nagyon érdekel.

Aki meg írta, h beperelték náluk a dokit. Ott nem kérésre volt, csak a doki exhas döntött így? Vagy anyuka akarta? Nem tudod?

2015. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
anyuka kérte, fizetett is, csak aztán apukát felcukkolta a háziorvos ismerőse, hogy ez egy műtéti beavatkozás, aminek orvosszakmai indokai vannak, anyai és magzati indikációk, amik itt nem álltak fenn. Ő meg elment első körben a főorvoshoz, aztán a kórházvezetéshez.
2015. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Hát, ez a legundorítóbb viselkedés volt akkor.
2015. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
37 évesen már alap a császár,legalábbis felénk.
2015. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
mármint a család részéről undorító? Nem gondolom. Ők elhitték, amit mindenhol hallanak, hogy mindenki maga dönt. Ha az orvos akkor, amikor elrakja a pénzt, elmondja, hogy a császár rövid távon jobb (előbb kész...), de több a szövődmény, satöbbi, lehet, hogy msáképp döntenek. Annak ellenére mondom ezt, hogy én borzasztóan nem értek egyet a kérésre sectióval.
2015. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Az apukára értettem, hogy ha az orvos volt olyan rendes, és teljesítette az anyuka kérését, akkor nem igazán értem a viselkedését.


Az én férjem is azt hiszi, hogy ő mindent jobban tud, én a szóban forgó anyuka helyében biztosan nagyon nagyon összevesztem volna az "okos" apukával.

2015. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg igaza volt apukának... egyéb műtétet se végezhetnek el indok nélkül, akkor ezt miért is kellene???
2015. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Rengeteg országban elég indok, hogy anyuka szeretné, megkérdezik előtt, és az lesz, amit mond. Nem az a bajom, hogy most császár, vagy sem, hanem, hogy felülbírálta a szülő nő döntését, pedig aztán ahhoz, hogy az ő testével mi történik, csak neki van köze. Nem hiszem el, hogy ezt előzetesen nem beszélték meg apukával, nem mondta el anyuka, hogy mit és miért szeretne. Ez megint egy okoskodó apuka majdénjobbantudom hozzáállása volt, ami undorító.
2015. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Több országban is választhat az anya,hogyan hozza világra.

Nem értem de komolyan! Ott bolondok az orvosok,? Itt okosak?

Ezen szoktam gondolkodni....

2015. jan. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sok érv van a császár mellett is, és ellene is. Huszonévesen talán én sem gondolkodnék rajta...de így már elgondolkodtató.
2015. jan. 5. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!