Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 év feletti, első babás,4...

35 év feletti, első babás,4 kg feletti babát szülő nők, sikerült természetes úton világra hozni a picit?

Figyelt kérdés
Tegnap uh-n mondta a doki hogy máris 3,20 kg körüli a pici, pedig még úgy 4 hét hátra van szülésig. Emlegette a császárt a korom miatt, de szeretném termékszetes úton megszülni bár még ha 4 hétig "hizlalom" hú hát nem tudom mekkora baba lesz ez végül. :)
2010. febr. 5. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igaz én még nem szültem ,most vagyok 25 hetes 35(lassan36)éves és első babás.Nekem is nagy a baba már,nem tudom mekkora lesz,de én rábólintanék a császárra,igaz nekem van még más problémám is.Elég nehéz lehet egy 4 kg feletti babát megszülni,a kor nem tudom mennyire befolyásolja.
2010. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39 vagyok, a baba ugyan nem négy kilóval, csak 3 kiló 90 dkg-mal született és 55 centivel, teljesen normális úton, viszonylag rövid idő alatt. Nem törvényszerű a császár..
2010. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval nem értek teljesen egyet.Az én szobatársam egy 32-33 éves csajszi volt,az egyik babája 4950 grammal,a második 4400 grammal született,természetes úton,és viszonylag gyorsan(komplikáció nélkül).Az én babám nem volt túl nagy,(de 36 évesen szültem)3 óra alatt megvolt,mindenféle beavatkozás nélkül(infúzió,gátmetszés).
2010. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz elsőt 28 évese szültem ő 4,4 kiló volt, de a másodikat 37 évesen ő 4 kiló. Mind a kettő természetes úton született, eda-val.
2010. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor van remény, én nagyon bízom benne hogy menni fog a természetes út, nem tudom számít-e ez de nagyon fittnek érzem magam még így a végén is, dolgozok, jövök-megyek, festem a baba szobát. Meg már jó ideje érzem ahogy tágulnak alul a csontok, ízületek, na hátha menni fog! És gratulálok minden válaszolónak a babájához!
2010. febr. 5. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

14:57

Máaodikkal 34. hétig dolgoztam, utána sem ültem itthon , hanem jöttem mentem, fiamat vittem-hoztam.

Utolsó hétig vezettem.

Mind a két gyereknek egyéként 36-os volt a fejkörfogata, az sokat számít, hogy nag vagy kicsi.

Lehet kisci a baba, de ha pl 38-as a fejkörfogat, akkor bbiztos nem elsuz könnyű szülése az illetőnek.

2010. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4,5-5 kg-s babát jósolt a dokim. Én inkább szeretném a császárt, de a dokim azt mondta, hogy kizárt, hacsak nem történik valami más baj is.
2010. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!