Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan mennyi idovel...

Szules utan mennyi idovel foglalkoztatok ujra a fogamzasgatlassal?

Figyelt kérdés
Tudom,h.jo par hetig hanyagolni kell az egyuttletet,nem erre gondolok. Az orvossal mikor beszeltetek eloszor errol? En jovohetre vagyok kiirva. Viszont nem a lakhelyem varosaban szulok,igy mar a babaval pusztan ezert nem feltetlenul mennek majd el az orvoshoz. Viszont "szexmaniasnak" sem akarok tunni,h.mar most ezen gondolkodom. Csak probalok elore gondolkozni.
2015. jan. 17. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Én a 6 hetes kontrollon beszéltem erről a nőgyógyászommal. Ő kérdezett rá, hogy mivel szeretnénk védekezni. Szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlót írt föl.

Ez egyáltalán nem arról szól, hogy valaki szexmániás-e. Hanem, hogy felelősen gondolkodik a jövővel kapcsolatban! :)

2015. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

A 6 hetes kontrollon kérdezte meg a dokim,hogy mivel kívánunk védekezni a továbbiakban. Mondta az óvszert,a tablettát,illetve az injekciót.Maradtam a tabletta mellett.

Kezdetben a szoptatás mellett szedhető tabletta volt,kombinálva megszakításos közösüléssel.Majd miután abbahagytam a szoptatást rendes tablettát kezdtem el szedni.

2015. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
A hat hetes kontrollon beszéltünk erről az orvosommal. Addig úgysem lehet szexuális életet élni, így az bőven időben van, ha ott átbeszéli az ember a lehetőségeket.
2015. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első, neked ezt mondták?...:)

Egyébként valóban a 6 hetes kontrollon kell ezt megbeszélni, ahova a saját érdekedben kell visszamenni, még akkor is, ha szubjektíve jól érzed megad.

2015. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Mi egy évig nem csináltuk utána. Igaz a gyerek miatt nem is nagyon lett volna rá idő. Nem is kívántam különösebben. Férjem eljárt lányokhoz közben.
2015. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

1-es, 7-es: én azon csodálkozom, hogy nem maradt ott a lányoknál, ha igy gondolkodsz.


A kérdésre: 6 hetes ellenőrzésen írták fel a fogamzásgátlót. Akkor biztos ott kell lenned, így nem kell külön a fogamzásgátlás miatt menned.

2015. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
7-es válaszoló, ez tényleg így volt? Nekem sem volt amúgy kedvem hónapokig, megmondom őszintén. Volt más gondom bajom is. A 6 hetes kontrollra a 9.héten mentem, de már a rákszűrés is fájt, úgy össze voltam szűkülve.(császáros voltam ) Persze ha meg nem fekszünk le, akkor sem lesz jobb, szóval ha tetszik ha nem , az első 2-3 alkalom számomra nem volt túl kellemes. De nem is ez volt a kérdés. :-) Mi megszakítással védekeztünk, persze nem nagyon izgultam mert majdnem 6 év telt el mire teherbe estem, szóval kicsi volt nagyon az esélye. Majd a lányom 9 hós korától nem védekeztünk, mondván mire újra teherbe esek pár év múlva, addig se vesztegessük az időt. Hát az első hónapban teherbe estem, nemsokára szülök, lányom másfél éves, szóval nagy a boldogság és a para. :-) A 6 hetes kontrollra pedig menj el mindenképpen, még ha kicsit később ia.
2015. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Uuuu 1es valaszolo teged nagyon atvertek :D es be is vetted? Gratulalok a ferjedhez es hozzad is. Gyonyoru par vagytok mindenesetre. Szegeny gyerek, micsoda degeneralt szulei vannak.


6hetes kontrollnal adja "aldasat" az orvos a szexhez ha rendben talal mindent. Nalunk is igy volt. Nekem is eloszor szoptatas mellett szedheto tablettat irt fel aztan amikor nem szoptattam rendeset kaptam.

2015. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó terhesgondozason (szülés előtt 2 héttel) beszéltem vele erről (Sztk, nem fogadott doki, de hozzá járok évek óta). De csak azért hoztam szóba ilyen korán, mert én Mirena spiralt tetettem fel, amit még akkor feirattam, majd kiváltottam a patikában és a 6 hetes kontrollra már vittem magammal, hogy helyezze fel.
2015. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
66%
Nekem még a kórházban mondta az orvos, hogy döntsem el hogy mivel szeretnénk védekezni, és a 6 hetes kontrollon visszatérünk rá. Spirál mellett döntöttünk, a kontrollon fel is helyezte. Mi már a 6 hét után csináltuk, semmi bajom nem volt, nem fájt, sőt! Egy év... hahh :D
2015. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!