Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 28-hetes vagyok, sajnos...

28-hetes vagyok, sajnos világra kell hoznom a babámat. Ha ragaszkodom a császárhoz akkor megcsinálják? Van jogom hozzá? Mire számitsak?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam tüdő érlelőt. Ha letelik a 48-óra akkor világra kell jönnie,mert kevés a magzatvíz.

Félek hogy meggyötörné a szülés.

Félek hogy soha nem épülök fel lelkileg nem érzem készen sem őt sem magamat. Arra főlegnem hogy hüvelyi utón megszüljem.

Itt a dokik azt mondják ha ott tartunk eldől milessz.

Nagyon beteg lessz ha túl éli?


2015. jan. 22. 07:05
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

nagyon nagy esélye van arra, hogy szépen felcseperedjen! minimális problémái lehetnek később, pl. hamar szemüveges lesz, esetleg picit komolyabbak, mondjuk nem lesz tökéletes a csípője és szüksége lesz 1-2 műtétre, de ahogy az orvostudomány áll, teljes és normális élete lehet, sőt, sok olyan van, ahogy írták, akiknek semmi problémájuk később! a 28. hét nagyon ijesztően hangzik, és természetesen sokkal több veszélyt rejt magában, mint a 39., de minden esély megvan a legjobb dolgokra! kitartás nektek!!


szerintem ragaszkodni fognak elsősorban a természetes szüléshez, de pontos információt nem tudok erről.

2015. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Egész jó esélyekkel indul. Ilyen pici babák hamar megszületnek általában.
2015. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Kitartást, és sok erőt nektek. Hogy megnyugtassalak picit. Ismerősömnek 26 hétre született a babája, aki ma már 3éves ovis nagylány. Folyékonyan beszél, semmi baja szerencsére. Kellett persze hordani vizsgálatokra, meg gyógytornára,de rendben van, és már izgatottan várja a kistesóját, aki a napokban várható. Úgyhogy fel a fejjel, és ha nem haragszol megkérhetlek arra, hogy ha gondolod írd meg mi lett veletek, és hogy van a pici? Minden jótanács!
2015. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Jót, nem jótanács.
2015. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

Nálunk is van a faluban olyan kislány, aki nagyon korán és pici súllyal született, olyan 700-800 gramm körül, és azóta 14 éves okos nagylány, semmi baja nem lett.


Kérlek, majd írj magatokról, hogy minden rendben ment, nagyon drukkolok, kitartást!!!

2015. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
A barátnőm kisfia 13 évvel ezelőtt a 28. hétre született.Annyi maradt az egészből,hogy szemüveges.Különben makk egészséges,jó képességű kamasz.Szóval fel a fejjel,nem lesz semmi baj!Írj majd!
2015. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok kedves kerdezo?
2015. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Szia


Megírod mi van Veletek? Sokat aggódunk értetek, reméljük minden rendben van.

2015. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Császármetszéssel jött világra a babám 1490grammal.

Jól van!

Az én lelkem kicsit nagyon fáj.De bizom abban hogy erős marad!

2015. jan. 29. 19:06
 20/46 anonim ***** válasza:
Kedves kèrdező,annyit gondoltam ràtok, meglátod az ègiek segítenek,hogy minden rendben is maradjon :)
2015. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!