Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 28-hetes vagyok, sajnos...

28-hetes vagyok, sajnos világra kell hoznom a babámat. Ha ragaszkodom a császárhoz akkor megcsinálják? Van jogom hozzá? Mire számitsak?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam tüdő érlelőt. Ha letelik a 48-óra akkor világra kell jönnie,mert kevés a magzatvíz.

Félek hogy meggyötörné a szülés.

Félek hogy soha nem épülök fel lelkileg nem érzem készen sem őt sem magamat. Arra főlegnem hogy hüvelyi utón megszüljem.

Itt a dokik azt mondják ha ott tartunk eldől milessz.

Nagyon beteg lessz ha túl éli?


2015. jan. 22. 07:05
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran eszembe juttok, remélem rendben vagytok.
2015. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Ma tartottam elöször a kezemben pár percre. Levegőt alig mertem venni annyira féltettem.

Mostmár elkezdett hizni,eddig sajnos fogyott 300 grammot.

Néha elfelejt levegőt venni,olyankor megmozgatják.

Az állapota stabil! Önállóan lélegzik.

Félek hogy annyira fogok stresszelni ha haza hozom,hogy elfelejtem élvezni a baba korát... Most is az járt a fejemben mig fogtam hogy nehogy ne vegyen levegőt.

2015. febr. 9. 21:02
 33/46 anonim ***** válasza:

Látod, erős baba, nem lesz vele gond! :)

Most akkor hol tartotok súlyban, ha jól értem, mivel fogyott eddig, akkor most tartotok a születési súlyánál? Egyem meg, kis harcos lehet! :)

Megkérdezhetem, hogy hivják?

És vajon előreláthatólag meddig lesztek kórházban? Gondolom a súlygyarapodásától függ.

2015. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz,hidd el!Erős kicsi fiad van!
2015. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Jajj de jó, annyit gondoltam ràtok. Minden rendben lesz, egy kettő behozza a lemaradàst és akkor màr te is megnyugszol :) Teljes szivemből minden jót kívànok Nektek!!!
2015. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez a féltés akkor is meglenne, ha 40 hétre született volna. Tudom, hogy korán jött, pici és törékeny, de hamarosan ugyanolyan lesz, mint a többi baba. Idővel nő, erősödik és lehet majd nyúzni, birkózni, dögönyözni. Továbbra is drukkolok nektek.
2015. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy vagytok? Hogy áll a csöppség a gyarapodással? Minden oké Veletek? Írj ha van időd. :)
2015. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Jól van a baba :) 1700gramm, napi 10-30grammot hízik.

Ha 2kg körül megtanúl cumis üvegből enni akkor haza jöhet.

Egyenlőre szondán kapja az anyatejet amit itthon gyűjtök neki.


Tegnap nagyra nyitott szemmel fogadott engem.

Akár milyen hihetetlen de követett a szemével. :)

2015. febr. 17. 09:19
 39/46 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nagyon örülök, hogy jól van a babátok! Látod, mondtuk mi itt, hogy erős pici, és hamar meghizik majd. Akkor ha minden jól megy, nemsokára hazamehettek.

És Te hogy viseled a kórházasdit? Mennyit vagy bent vele?

Persze, hogy követ a szemével, hisz Te vagy ott neki a biztos pont, érzi, hogy mennyire szereted. :)

Mesélj, ha van időd!

2015. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok Kérdező? Mekkora már a csöppség? :) Kórházban vagytok még gondolom...

Irj majd pár sort, ha lesz időd.

2015. febr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!