Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárra jó...

Programozott császárra jó indok? A belgyógyász adta.

Figyelt kérdés
A belgyógyásztól ma a következőt kaptam, 100/perc a pulzusszám, tehát 38. héten programozott császár javasolt.
2015. febr. 5. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Nekem terhesség alatt végig 120-150 között volt a pulzusom. Fel sem merült emiatt a császár, pedig a férjem belgyógyász orvos.

Spontán szültem a 39.héten, semmi gond sem volt.

2015. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést. császárt akarsz, vagy el akarod kerülni? mert szerintem ez még nem ok rá.
2015. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, császárt szeretnék. Belgyógyásztól sikerült papírt intézni, mert mondta az orvosom, hogy csak ezzel tud császározni. Az első babám természetesnek indult, de császárral született. Mivel műtét alatt kiment az érzéstelenítő, eleve császárt szeretnék most. Mondta az orvosom, hogy természetesnek kell indulnia, de az előző terhességemből kifolyólag császár lesz a vége. A rossz dolgok miatt szeretném elkerülni és programozott császárt szeretnék már első perctől. Írt még rám kórelőzményeket, de emiatt javasolta.
2015. febr. 5. 22:07
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Fenyegető hegszétválás lehet egy jó ok. Én most szültem császárral, igaz, hogy spontán indult, de részleges hegszétválás mia azonnal toltak a műtőbe. Mondta a doki, hogy egy következő szülés csakis programcsászár lehet.
2015. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előzetes császár már önmagában elég indok a következőre is! Sokkal nagyobb ui ebben az esetben a természetes szülés rizikója. Én a másodikat természetesen akartam szülni, az orvosom megkérdezte, hogy az előzmények miatt mit szeretnék. Sajnos a második is műtét lett...
2015. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszerrel reggelente 150/95 a vérnyomásom, és még ezzel is szülhetek. És császárom is volt, de szülhetek. Csak jobban figyelnek. Szerintem a fenyegető hegszétválás jobb indok ha volt császárod, a kismamák nagy részének 100 körül van a pulzusa a terhesség végére, ez nem hiszem, hogy indok.
2015. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fenyegető hegszétválásról ki ad papírt? Mert van fogadott orvosom és fel sem ajánlotta, pedig tud a problémámról, hisz az első babámat is nála szültem. Ennek ellenére meg vagyok elégedve vele, csak ebben nem akar vagy tud segíteni. nem tudom. :( Mi a menete, hogy olyanhoz jussak?
2015. febr. 8. 23:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele erről, hogy császárt szeretnél? A szakmai protokollban benne van, hogy előzetes császár után meg KELL kérdezni az édesanyát is! Mivel nagyobb kockázatot vállalsz ebben az esetben a természetes szüléssel. Ne hagyd magad! Én mondjuk nem vagyok császár párti, de ez az az eset, ahol meggondolandó lehet.
2015. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nekem az orvosom azt mondta, hogy a császáros nők 10%-a tud természetes úton szülni, mert az orvosok sokkal hamarabb tolják őket a műtőbe a kockázat miatt. És hogy ha a biztonságra törekszem, a császárt választom. Én úgy vagyok vele, hogy ha megindul bemegyek, és figyeljek ott engem, hogy minden rendben van-e velünk. Szerintem kérdezz rá kerek-perec az orvosodtól, illetve mondd el neki hogy félsz a hegszétválástól, és szeretnél császárt. Pár éve még nem is engedték a nőket császár után hüvelyi úton szülni.
2015. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még valami, biztos hogy emlékszik rád az orvos? Én pár hete döbbentem meg, amikor a MAGÁNorvosom azt mondta, hogy a 39.héten indítják a szülést, mert cukros vagyok. Nem is indíthatnak a császáros előzmény miatt, és mikor rákérdeztem, akkor mondta hogy...jaaaa, magának császárja volt??? Szóval lehet hogy az enyém ilyen csak, de lehet hogy a te orvosod sem emlékszik és emiatt beszéltek 2 felé?
2015. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!