Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárra jó...

Programozott császárra jó indok? A belgyógyász adta.

Figyelt kérdés
A belgyógyásztól ma a következőt kaptam, 100/perc a pulzusszám, tehát 38. héten programozott császár javasolt.
2015. febr. 5. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is gond volt az orvos memóriájával, majdnem ráfáztunk.... Terhesgondozáson is többször megkérdezte ugyanazt. Felháborítónak tartom ezt a hozzáállást a magánpáciensekhez. Nem kell mindenre emlékezni, de nyissa már meg a kórlapot, mielőtt a kismama belép a rendelőbe és készüljön fel!

Az én szakmámban egy ilyen megengedhetetlen lenne. (pszichológus vagyok)

2015. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Mindenképp beszélek az orvosommal, de mindig azt mondta, vigyek papírt. Én is úgy tudtam, hogy császár után nagyobb esély van a császárra és nem kell semmiféle papír után járkálni. Emlékeszik rám egyébként, csak a fiam születési körülményei mentek ki a fejéből, pedig ott volt. De betudom annak, hogy biztos sok páciense van. nem magánrendelés, kórházba járok hozzá.
2015. febr. 9. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!