Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki aki úgy ment...

Van valaki aki úgy ment szülni, hogy nem tudta a baba nemét?

Figyelt kérdés
Van valaki aki meg sem kérdezte? Vagy a baba nem mutatta meg magát?
2015. febr. 6. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi így mentünk, a 7. hónapig nem mutatta magát, aztán persze már mi mondtuk, hogy ne árulják el a nemét, legyen meglepetés :)
2015. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is:) Az orvosom nem mondta meg.
2015. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, mindkét gyereknél kértük, hogy ne árulják el a nemét. Mi imádtuk ezt a kis titkos időszakot. Még a magzatvízvétel eredmény átvételéhez is vittem matricát, hogy ragasszák le a nemét, mert ott a leleten egyértelműen rajta van.

Azért halvány megérzéseim voltak nekem is, mint szüléskor kiderült, mindkét alkalommal tévedtem.

2015. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia!én még csak 6hetes vagyok,de kérni fogom,hogy ne mondják el :) kell a meglepi :)
2015. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi nagyon kiváncsiak voltunk, de a kilenc hónap alatt egyszer sem mutatta meg magát, pedig voltuk 4D-s ultrahangon kétszer is. :-) Kislány lett.
2015. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi nem szerettük volna ha megmondják, de a kíváncsiságunk győzött. Minden elismerésem azoknak akik kibírják :)
2015. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Első gyermekünknél nem volt egyértelmű, a dokim azt mondta, hogy 70%-ban fiú, de nem tuti. A 2. gyermekünk a 24. hétig nem mutatta meg magát, utána pedig én kértem, hogy ne mondják meg. A 3. gyereknél sem akartam tudni, de a dokim elszólta magát.
2015. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Harmadik babánkat várjuk. Van egy fiam és egy lányom. Gondolkodok, hogy megkérdezzük e a nemét. Kíváncsi vagyok nagyon de olyan jó érzés lehet csak a szülőszobán megtudni. :-)

2015. febr. 6. 20:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Nővéremék...bár ők azt hitték tudják, mert végig kislányt mondtak, megszületésekor derült ki, hogy kisfiú lett. 15 éve.
2015. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Fiú-lány párossal vártuk mi is a 3. babát. Kislány lett. :)

2015. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!