Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vicces szüléstörténetek, vagy...

Vicces szüléstörténetek, vagy gyors szüléseitekről mesélnétek?

Figyelt kérdés

#baba #kórház #orvos #kismama #szülészet #extrém #szülőszoba #villám gyors #szülés történetek
2015. febr. 16. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind a két kisfiamnál nagyon hamar, egyik pillanatról a másikra kezdődött a vajúdás. Elsővel már a 40. hétben voltam, 1 nappal a kiírt időpont előtt. Nem éreztem semmit, nem voltak jósló fájásaim. Dél körül rendeltünk egy pizzát. Rá kb 40 percre iszonyú fájásaim lettek, rögtön 5 percesek. Férjem a mosdón volt, neki kiabáltam egyfolytában, hogy végezzen már, menni kell. Mikor álltunk ki a kocsival, hopp, megjött a pizzafutár. El is feledkeztünk róla. Férjem villámgyorsasággal odapattant, közben megbotlott mindenben, kiestek az aprók a tárcájából, a futár falfehér arccal nyugtázta a sztorit, majd a férjem rohanva behajította a pizzát a kertbe, és indultunk.

Második kisfiamnál a vajúdás kezdete az autóban ért, épp a nagyobbért mentem az oviba. Ezek még nem voltak nagyon gyors fájások, olyan 10 percesek, ezért még elmentem az oviba, majd a megbeszéltek szerint nővéremékhez vittem a fiamat, hogy ők vigyázzanak rá, míg mi megyünk szülni a férjemmel. Nővéreméknek vannak társbérlői. Mikor kinyitottam a kaput, a bérlő nő pont ott állt, ment el valahova. Rám nézett, és kedvesen megkérdezte: Milyen nagy pocakod van? Mikor érkezik a baba? Mire én az izgalomtól "kicsit" hangosabban rávágtam, hogy: MOST! Na, azt a rémült arcot sosem felejtem el:)

2015. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én harmadik gyerkőcömet szültem. A történethez tarozik, hogy pár hónappal korábban költöztunk másik lakásba. Rendszeresen eljártunk a gyerekekkel a játszótérre. Ott ismerkedtünk meg fiatal kisgyerekes szülőkkel. Köztük egy házaspárral a lépcsőházunkból. Visszatérve a szülésre. Minden ment a maga útján, csak az orvosom nem volt elérhető egy konferencia miatt. Gondoltam majd lesz valami. Vártuk a férjemmel az ügyeletes orvost már szülésre előkészitve egy szál semmiben. És akkor megjelenik fehér köppenyben a játszótérről az egyik ismerős apuka. Azt hittem lezuhanok az ágyról. Csak annyit tudtam kinyögni. "Hát te?" Erre ő elmondta, hogy pont itt nőgyógyász és ő az egyik ügyeletes orvos ma. Hát elég kényelmetlenül éreztem magam, de hamar megindultak az események és onnantól kezdve inkább örültem ennek a furcsa véletlennek.
2015. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A második babámnál összevissza fájásaim voltak, de elindultunk a kórházba. fél órás út. Mire beértünk éreztem, hogy ez tuti szülés hiába nincs rendes fájás. a szülészeten mondták, hogy adjam oda a papírjaimat. kis könyv, személyi minden volt, csak lakcímkártya nem. A nővér mondta, hogy anélkül nem tud felvenni a szülőszobára. Mondtam neki, hogy jó akkor küldjön egy orvost, és jó lesz nekem itt a folyosón is, mert érzem a lábam közt a fejecskéjét. 5 perc alatt megvolt, semmi érzéstlenítést sem kaptam. A férjem azóta is emlegette, hogy az első gyerek után mondtam, hogy a másodiknál tuti kérek EDA-t mert ezt nem bírom ki mégesgyszer.
2015. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
88%

Az én sztorim annyira nem vicces, és nem is gyors, de leírom, remélem nem baj.

40 hetesen felvettek a kórházba, 2 napig tipródtak, hogy császár legyen vagy se, mert nem volt semmi jele a születésnek. :) Csütörtök este ballont kaptam, 3 óra múlva kidurrant, kaptam még 2-öt, mert max 3 órát bírtak bennem hatástalanul. Péntek délután4-ig várták az orvosok a csodát, hogy beinduljon a szülés, de semmi. Bekötötték az oxi-t. Este 8 kor mondtam a szülésznek, menjünk már diszkóba, mert én úgy érzem magam mint aki megivott egy üveg vodkát. Miután levették az infúziót kb 10 perc múlva elmúlt a hatása, mondtam a dokiknak, ez a legjobb szer, berúgtam alkohol nélkül, kijózanodtam pár perc alatt, és még másnapos sem voltam. Szóltam, kérek még! Sehol semmi fájás. Este 10 körül császároztak.

2016. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!