Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit tudnátok ajánlani az...

Kit tudnátok ajánlani az esztergomi kórházban, akinél szülhetnék? Normális és nem 100 ezreket elkérő orvost szeretnék

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Esztergomiból? Én senkit nem ajánlanék:)
2015. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dr. Dubecz Dániel. Régen Vácon volt, nála szültem, velem tök jó fej volt és mindenben segítőkész.

A szülésre nem mondott árat, azt mondta neki a lényeg, hogy a terhesgondozásra eljárj rendesen (magánba hozzá).

Szerintem egy nagyon rendes doki.

2015. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is DrDubecznél szültem császárral. Nem volt fogadott orvosom. Tényleg nagyon rendes és nem mond összeget, de a váci magánrendelőjében 10000.- alkalmanként. Vannak akik miatta jönnek ide szülni Vác környékéről .Szerintem ezek az új orvosok jobbak, mint négy éve mikor az elsőt szültem itt.
2015. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon régen:),még a Nyírőben szültem Dubecznél,aztán Vácon.

Rendes orvos,maximálisan elégedett voltam.

2015. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En is ra gondoltam.Muszaj innen valasztanom,mert Pestre sztem felesleges menni
2015. márc. 4. 14:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Mórocz Angélához járok, nála fogok szülni. Kedves, alapos, minden kérdésre van ideje válaszolni, tényleg csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Ha felkéred a szülésre, járhatsz hozzá külön terhesgondozásra a kórházba rendelési időn kívül, magánrendelése nincs. Szülésre én rákérdeztem, hogy mennyi, azt mondta, 40-60 ezer között szoktak adni. Annyi, hogy nagyon fiatal, 28-30 körüli, nem tudom, téged ez zavar-e, engem egyáltalán nem.
2015. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A fiatalsaga egyaltalan nem zavar.gondolom nemegy szulest levezetett mar.Még Mészáros Mártára gondoltam.Nem tudom ő vallal e?
2015. márc. 5. 08:52
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Mészáros Márta valóban nagyon jó orvos, én is hozzá jártam éveken át, de sajnos nem vállal már szülést 2 éve, most januárban kérdeztem meg tőle.

Viszont Mórocz Angélát ő ajánlotta, megkérdeztem tőle, hogy ha már nála nem szülhetek, tudna-e valakit ajánlani, egyből mondta, hogy persze, megadta Mórocz doktornő elérhetőségét, és mondta, hogy nagyon jó, lelkiismeretes orvosnak tartja, tényleg jó szívvel ajánlja. Eddig nem csalódtam :)

Ha gondolod, privátban adok telefonszámot.

2015. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Érdeklődtem Angéla után és úgy döntöttem őt választom.Kérhetek telszámot?Köszönöm :)
2015. márc. 11. 18:06
 10/10 anonim ***** válasza:
szia! én is szeretnék telefon számot kérni! fel kell hívni és megkérdezni elvállalja e a szülést? és a kórházba rendel?
2016. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!