Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak ilyenek, hogy a nő...

Vannak ilyenek, hogy a nő bemegy a kórházba, és onnan nem megy haza és ott marad megszül 30 perc, vagy pár óra alatt?

Figyelt kérdés
köszönöm előre a válaszokat,tapasztalatokat.

2015. márc. 8. 10:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es, utólag én már tudom. Azóta is haragszom a dokira. Másnap elutazott 5 napra.

Ugyanakkor cukros voltam, kaptam vérpótlást terhesség alatt (bár szülésnél mellékes), ő ismerte minden leletem. Ezzel nyugtatgatom magam. Meg ha nem lettem volna kitágulva, meg lett volna ilyen hamar a baba?

2015. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

nemhiszem.


viszont én 2 ujjnyira voltam, mégis húztam még 2 hétig


szóval az sem jelent sokat, ha ki is van az ember.

2015. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
37%
*és én szedtem a magnéziumot, hogy még tartson a méhszáj
2015. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Bementem, mert berendelt a dokim vizsgálatra. Volt egy fél óràs nst, azutàn màr egyből szülőszobàra fektettek. Én még simán hazamentem volna mert semmit nem éreztem, kérdeztem is hogy legalàbb ebédelni elmehetek-e. Befektetés utàn kb fél óràval burkot repesztettek (3 ujjnyi méhszàjnàl), ekkor jöttek meg a fàjàsok. 2 óra múlva lett baba. 40 perc volt amikor szìvesen megkértem volna valakit hogy vàgjon fejbe inkàbb.
2015. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az unokatesóm is így járt. Nem érzett semmit csak a kiírt NST vizsgálatra ment. Ott megkérdezték tőle, hogy nem görcsöl-e mert ha gép szerint nézik akkor szülés lesz. Már nem is mehetett haza, vitték a szülészetre, már tágult, 4 óra múlva meg is volt a baba.
2015. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Főnököm felesége szült így. Ráadásul a dokija közeli családtagja is volt, így biztos nem machináltak. Bementek vizsgálatra, aztán gyerekkel jöttek ki.
2015. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Az én első szülésem pontosan ilyen volt. Megvizsgált az orvos ctg után és azt mondta, innen csak a szülőszobába mehetek. Fájások nem voltak, gyalog mentem a vizsgálatokra (2-3km), sem magzatvíz, sem más jele nem volt, mégis kinyílt a méhszáj és a vizsgálat után, amikor beöntést kaptam, beindult a szülés is. 1ó40p volt az egész, vajúdással, kitolással együtt. Remélem a 2. is ilyen lesz.
2015. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
Tesóm. Bement reggel, mert ő is be volt rendelve. De nem csak aznap, a kiírt dárumhoz közeledve egyre gyakrabban. Szóval bement reggel, mert jelenése volt. Az orvos közölte vele, hogy akkor itt marad szülni. Semmit nem érzett.
2015. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nekem kb így volt.

REggel mentem vizsgálatra, dokim nagy ijedt szemmel kérdezte, hogy nincs fájásom, mert szinte 3ujjnyi a méhszáj, és nagyon meg van rövidülve és fel van puhulva, így szoktak szülőszobára menni. Komolyan mondom, hogy még jósló fájásom sem volt. Mondta, hogy várjam meg a rendelését, utána mehetünk a kórházba és bekisér szülni. Mondtam neki, hogy ááá, nemáááá, semmi jele, és még csak 38hetes voltam, nem is így készültem. :) CTG-re ültetett egy órára (80km-re volt a kórház onnan ahol laktunk, meg a doki is.) a CTG semmit sem mutatott, így mondta, hogy bármi gyanus jelet, ha érzek, ne gondolkodjak, mert igaz csak egy óra az út, de higyjem el megszülök az autópályán, ha nem indulunk időben. Én valahogy nem igzultam emiatt. Mentünk haza, és ahogy begördültünk a ház elé, egy iszonyú nagy fájás nyilalt a derekamba. MOdatm is, hogy huha- a végén még vissza kell menni. Ekkor volt 10óra. 2-kor indultunk vissza, mert kb óránként rámjött egy ilyen nagy derékfájás. Visszaértünk 3órára, ctg egy óra hosszára egyetlenegy hevenyészett fájást mutatott. Doki megvizsgált nagy vidáman, hogy na újra találkozunk, mondta, hogy azonnal szülőszoba mert szűk 4ujjnyi a méhszáj. Szülőszobára kerültem és megrepesztették a burkot, pár perc mulva lett egy-két fájásom- azok az igazi vajúdós fájások. 10perc mulva monda a doki, hogy nyomjak és 10perc mulva kintvolt a baba.

Szóval igaz, a vizsgálat után hazamentem- de aztán vissza és a szülőszobán kb 40perc után már babáztam. :)) Az egész szülés folyamata szinte fájás nélkül telt. Mivel fájás nélkül kitágultam, pár derékfájás volt, és a szülőszobán volt 1-2fájásom, de azok sem voltak vészesek.

2015. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Én a 2. és 3. babánál is így voltam.A 2.-nál CTG-re mentem,37+3 hetes voltam.Se jósló,se semmi.A vizsgálat után a szülésznőm kijelentette,hogy nem egyek sehova,2.5 ujjnyira nyitva vagyok.3 óra múlva megvolt a baba.

A 3.-nál szintén vizsgálatra mentem 39 hetesen.Ott is kiderült,hogy bő 2 ujjnyi vagyok,innen már sehova.2 óra múlva a kezemben volt.

2015. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!