Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen fontos döntéseket kell...

Milyen fontos döntéseket kell meghozni szülésnél? Gondolok itt az érzéstelenítésre, beöntésre. Mire kell még számítani?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 09:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gátmetszésről nálunk aláírattak egy papírt ,h vállalom..na most szerintem az kell..nekem majdnem 4kg vol a kis drágam..ha nem vagnak szétszakadok minden irányba:))amugy nem kell tőle félni..semmit nem érzel..de most nem kamu..:))en is paráztam:) semmi tök szép a helye..es kb 2 cm..en 3hónapja szültem ha van estleg még kérdésed én válaszolok neked privibe..írj nyugodtan:)
2015. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem akartam elhinni, hogy nem érzem majd a gátmetszést... de így van. Tényleg nem lehet érezni. Pont egy fájás közepette csinálják, így abból, hogy vágnak nem érzel tényleg semmit, "csak" a fájást. Nem emlékszem, hogy alá kellett írni vagy sem, de tudtam róla, hogy lesz-első szülésnél. Másodiknál nem csináltak már.
2015. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!