Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jogosan lehetek arra büszke,...

Jogosan lehetek arra büszke, hogy a 4,5 kg-os fiamat természetes módon szültem?

Figyelt kérdés
Ha kérdezik, mennyivel született, én mondom, 4,5 kilóval, mindenki elhűl, azon meg, hogy rendesen született végképp. Büszke is lettem, de jogosan? Ez tényleg "jól elvégzett munka" volt?
2010. febr. 22. 21:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A 2870 grammos lányomat fültől-fülig vágással iszonyú nehezen szültem meg.

17 évvel később a 4060 grammos lányomat gátvédelemmel 2 óra alatt szültem meg.

Büszkeség?Inkább boldog voltam,hogy sikerült és nem lett császár!!!!Attól ugyanis nagyon féltem!

2010. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, büszke lehetsz magadra. Én 4100 grammos babát szültem, 3 óra alatt, természetes úton, érzéstelenítő nélkül, első szülésként. És én is nagyon büszke vagyok magamra!!!
2010. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én 8 nappal hordtam túl, indították!
2010. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

jogosan lehetsz büszke magadra.én is az vagyok magamra.1 hét tulhordással 4250 grammos és 56 cm-es kisfiút szültem természetes úton érzéstelenítő nélkül.összesen 6 varratom volt.a szülőágyon 3/4 órát voltam.összesen 6 órát vajúdtam(a szülőágyon töltött idővel együtt)a szülésznő mondta is h első gyerekhez képest aki ráadásul ilyen nagy nagyom könnyű és gyors szülésem volt.

kívánok mindenkinek olyan könnyű szülést mint amilyen nekem és a kérdezőnek is volt.

6 hós kiscsóka anyukája

2010. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Az en kisfiam 4 kg 60 centi volt.

Mindenki elhul ha mondom,es csodalkoznak h mindezt termeszetes uton igaz 25 ora alatt.

De ez nem az en erdemem,ugy erzem.

8 honapos kisfiu anyukaja

2010. febr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem minden anya büszke lehet magára aki szült, akárhogyan is tette!

Van, aki nagyobb babát szül, de kevésbé gyötri meg, és van aki kisebbet, de kegyetlenül megkínlódik vele. Van aki koraszülöttet hozvilágra és az inkubátor mellett aggódik még heteken keresztül. Van, aki császárral szül, de nekik is ugyanúgy fáj. A végeredmény ugyanaz, egy új Élet! Aki a sajátunk, és mindenkinek a sajátja a legfontosabb, rá a legbüszkébb, és mindenkinek a saját babája a legszebb és legokosabb, akár hol is tart a fejlődésben a többi korabelihez képest!

Gratulálok a gyermekedhez!!!

2010. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!