Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Epidurállal fogok szülni....

Epidurállal fogok szülni. Mennyit illik kb. adni az aneszteziológusnak, ha nem mondja meg mennyit kér? (Megfogadtam úgy mint a szülészemet. )

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%

Sztem meg a takaritónak meg a nővérkének is adj valamennyit aki utánnad takarit....

kicsit tulzás...

2008. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de utálom, hogy közületek sokan csak az észt osztjátok, de a konkrét kérdésre nem válaszoltok. Kivéve mondjuk a második válaszolót.
2008. aug. 30. 19:49
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem olyan 10 ezer forint tökéletes. és az meg fontos, hogy jó legyen!!! és ne járjunk úgy, hogy elcseszik, mert az SZAR!!! Ugye ugye... műtét közben felébredni... ne tudjátok meg!!!

2008. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha a szülésznek ad, az anesztesnek miért is ne kéne? Ja, mert hogy ő csak egy tűt bök beléd? Szerinted miért nem egy nővér vagy maga a szülész csinálja? Mert biztos nem olyan egyszerű
2018. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!