Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beilleszkedhet még a babám,...

Beilleszkedhet még a babám, ma vagyok 41 hetes, és eddig még semmi! A doki azt mondta, hogy a nagysága miatt lehet ez,38 hetesen 4200 g volt a súlybecslés! Holnap kell befeküdnöm a kórházba! Volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagy változás lenne a beilleszkedést illetően. Jó nagy baba lesz :) Hova fogsz befeküdni, melyik kórházba? Nekem is holnap kell befeküdnöm, én a SOTE2-re megyek.
2010. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miskolc megyeibe!Mert a dokimmal nem beszéltem még,hogy ilyen esetben ha nem illeszkedik be akkor császározás lesz?Mert holnap este megindítja ,felrakja a zselét,de ha nem illeszkedik be,akkor nem fogom tudni megszülni simán!Hát kíváncsi vagyok,milyen súllyal is fog megszületni,mert + - ide-oda,de kicsik nem vagyunk az már biztos!
2010. febr. 28. 15:16
 3/14 A kérdező kommentje:
És te mennyi idős vagy?Indítás lesz nálad is?Vagy más miatt kell befeküdni?
2010. febr. 28. 15:19
 4/14 anonim ***** válasza:
a beilleszkedhet-e ha helyes irányban van a buksi,akkor simén megszülheted,csak akkor császároznak,ha faros-igaz akkor is megszülethet rendesen a baba,de akkor van némi kockázat,hogy a feje beszorul a sz.csatornába.,illeve még akkor császároznak, ha nem tágul a vajúdás alatt az anyuka. olyan szülést kívánok, amilyen nekem volt-gyors,fájdalommentes,természetes, mindenféle fájdalom csillapítótól mentes..... !!!!!!!!!!
2010. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem illeszkedett be.Császár lett...
2010. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!de indítás előtt csak csinálnak még uh-ot ahol látják,hogy beilleszkedett-e vagy nem!Vagy ha nincs akkor is simán kezdünk?sajnos ezzel nam vagyok tisztába,és a dokimmal csak holnap találkozok!
2010. febr. 28. 16:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Kézzel állapítják meg hogy hol van a feje!Beilleszkedett-e!Megindítják a szülést és menet közben eldől sima lesz vagy császár!Könnyű szülést akárhogy lesz:-)
2010. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok, Nekem az elsőt indították a 41 héten.

Most viszont azt hiszem én még ma megszülök, 10 perces fájásaim vannak.

2010. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

21:15-ösnek: hú, akkor drukkolok, hogy könnyű szülés legyen!!


Kérdezőnek: húgomnak sem illeszkedett be, nagy volt a baba, 4130 grammos, ezért tágulni sem nagyon akart - császár lett.

2010. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
lehet,hogy hamarosan mi is indulunk a kórházba,mert 19:40-től 10 perces fájásaim vannak,és egyre erősebbek!Eddig még ilyen nem volt,de hiába feküdtem le,nem tudok elaludni!Mintha megakarna jönni,de nagyon!Készüljünk lassan,vagy várjunk még?Első babás vagyok,a kórház 15 percre van tőlünk!
2010. febr. 28. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!