Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a szülés?

Milyen a szülés?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 35 hétben. Nagyon érdekelne. Kaphatok rá leírást, hogy miként zajlik, milyen a környezet, vagy mennyire fáj. Azt is írjátok bele, hogy mit éreztetek (fizikailag, és lelkileg), amikor elfojt a magzatvíz. ( Sajnos terhes lettem 20 évesen. Ezért félek egy kicsit )

2015. jún. 26. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Butasag, hogy paran itt tenyszeruen megallapitjak, hogy a szules nem (annyira) faj. Nekik nem fajt, ez igy korrekt.


En sem allitom tenyszeruen, hogy a szules nagyon faj. De az teny, hogy nekem olyan fajdalmaim voltak, hogy halalfelelmem volt. A kisbabam nem is elte tul.

2015. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11-es! Részvétem, de ide ezt nem kellett volna. A poszter fél a szüléstől. Direkt paráztatod?
2015. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy sokan nem akarnak beszélni róla, még sajnos léteznek rossz dolgok. Attól, hogy itt páran kijelentik, a szülés nem vagy alig fáj, a többségnek nem ez a tapasztalata.

Nyilván nem a megrémisztés a cél, de lila ködben sem kell élni, mert hatalmas csalódás érheti az embert.

2015. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Tényleg nem jó csak a jó szüléseket hirdetni, mert az nem lenne teljesen igaz.


Nekem se volt egyszerű szülésem. A doktorom azt mondta, hogy ilyen eset neki eddig csak 3 volt.


Maga a szülés olyan volt, mint a többi átlag (sajnos): oxitocin, kézzel tágítás, könyökkel kinyomás.

Amiben más volt, az az, hogy a babám könyökkel előre jött ki, és így felszántotta az egész szülőcsatornámat és kívül is repedtem.

A vajúdás itthon csodálatos volt, de a kórházban szörnyű. Főleg miután beadták az oxitocint. Na onnantól kezdve azt kívántam, hogy jobb lenne inkább meghalni. Könyörögtem fájdalomcsillapítóért vagy császár metszésért, de egyik se lehetett.

De mindezek mellett a legrosszabb az a varrás volt, 1,5órán át tartott...nem is mondanám műtétnek, inkább kínzásnak.

2015. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!