Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 17 évesen nehéz lehet szülni?

17 évesen nehéz lehet szülni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,38hetes terhes. Unokatesom is ennyi idősen szült és nem panaszkodott és még hallotam pár fiatal csajt hogy könnyű szülése volt. De már anyum és az idősebbek ugy mesélnek rola mint ha annál fájdalmasabb nem lenne.

2015. júl. 6. 01:11
1 2
 11/14 picoka92 ***** válasza:
23 evesen sem volt leanyalom.
2015. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor én a szerencsések közé tartozom. Nem sírtam. Elég nagy a fájdalom küszöböm, pedig 16 órát vajúdtam... Meg a fene tudja, lehet az én fájásaim pont ezért nem is voltak olyan erősek. Ezt előre megmondani mennyire fog fájni... majd akkor kiderül. Szülni nem nehéz, volt ott aki már a 12.-et szülte. Ne is foglalkozz vele, mire azt mondanád, hogy elég volt feladom, már kint is lesz a bébi.
2015. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem a kortól függ
2015. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Köszi szépen, hogy eltávolítottad a válaszomat !!!
2015. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!