Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 22 évesen korai gyereket szülni?

22 évesen korai gyereket szülni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
ha meg van hozzá az anyagi és érzelmi háttér, nem.
2014. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%
igen.
2014. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha megvan a megfelelo hatter akkor nem, sot.
2014. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

sot? :D tán késésben is van? :D


én abbol indulok ki, hogy mire az (5 éves szakközép után) egyetemet befejezem leszek 24, dolgozni kellene min. 2-3 évet, némi karriert épiteni, sporolni, de kozben világot is látni. akkor az ideális számomra 27-28 év.

2014. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez az anyagi hátteren túl az érettségen és a személyiségen múlik! Ha valaki nagyon szeret bulizni és sokat eljárni otthonról akkor igen korai mert késöbb meg fogja bánni és ez se neki se a gyereknek nem lesz jó! Én 22 éves vagyok pont, van egy 4 hós kisfiam és életem legjobb döntésének tartom hogy megszültem őt de én sosem voltam az a bulizós fajta! Ha van olyan dolog ami a részedet képezi és erről a gyerek születésével le kell mondanod akkor ne szülj még!
2014. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
A sot arra vonatkozott hogy nem korai hanem kifejezetten idealis kor biologiai szempontbol. Sokkal idealisabb mint pl. a 29-30 ev nem beszelve a meg kesobb bevallalt elso gyerekrol. Raadasul oreg szulonek sem jo lenni. De nyilvan ezen kivul van meg ezer masik szempont.
2014. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Ha megvan hozzá az anyagi háttér,biztos körülmények közé születne a baba akkor egyáltalán nem korai!

Én ha tehetném ennyi idősen szülnék de sajnos ott az egyetem addig meg nem gondolkozhatok még ilyenen:(

2014. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
54%
Ne viccelj már, ha megvannak a feltételek, ideális kor. Engem anyukám 23 évesen szült, a mi kislányunkat meg a feleségem 41 évesen szülte (első - és könnyen lehet egyetlen gyerekünk). Nézd meg a c...svédeket, 13 - 15 évesen már szülnek, gyakran nem is az elsőt.
2014. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Gyémántlány ***** válasza:
44%

A legtöbben a húszas éveik elejében még bőven párt keresnek, buliznak, nem akarnak/tudnak elköteleződni. Még ha össze is ismerkedsz valakivel tizennyolc évesen, négy év nagyon-nagyon kevés egy ilyen döntés meghozatalára, no meg az is ritka, hogy kellő ideig együtt tudnak maradni a párok.

Én azt mondom, a 22 éves kor kicsit korai. A mai társadalomban ebben a korban még nem értek meg az emberek a gyerekvállalásra.

Természetesen vannak kivételek, nem azt mondom, hogy nincsenek, csak azt, hogy nem túl gyakoriak. De aki úgy érzi, készen áll, élete párja áll mellette, és megfelelő a vagyoni helyzet is, akkor persze, miért is ne vállalnának gyereket?

2014. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
Nem korai. De ezt nektek kell tudni. Milyen körülmények között éltek stb. Én 21 évesen szültem, a nagyfiú már 3 éves lesz. Imádok fiatal anyuka lenni.
2014. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!