Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki, aki már hozott gyermek...

Valaki, aki már hozott gyermeket a világra, leírná milyen érzés?

Figyelt kérdés

nagyon szeretném tudni,milyen érzés az,amikor egy nő fekszik az ágyon,és nyomnia kell. mennyire fáj ? és hol lehet érezni ezt a fájdalmat ?

Sajnos nekem nem lehet gyermekem :/ de nagyon kiváncsi lennék

23/N



2015. júl. 15. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

R.hadtul fáj.


De persze a világ legcsodálatosabb érzése.

2015. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy éve szültem.

Szerencsésnek mondhatom magam,mert könnyű szülésem volt. A fogadott orvosom is korrektul végezte a munkáját.

40+3 napos voltam,mikor beindították oxitocinnal a szülést.(azért indította el,mert neki külföldre kellett utazni 2 hétre,de én mindenképpen nála akartam szülni.

Fél6-kor bementem. Fél7-re előszékítettek.

Hétkor már szépen elindultam a fájásokolyan érzés,mint a menzesz görcs. Először annyira nem vészes. Még arra is volt kedvem,hogy anyummal ökörködjünk,röhögjünk. A férjem nem szeretett volna bejönni,ezért ő volt bent. Olyan 10 óra körül burkot repesztettek. Onnantól már letörlődött a vigyor az arcomról. Itt màr a menzesz görcsőt meg lmehet szorozni 10szer. 10.20kor elkezdődtek a toló fájások. Az pedig olyan érzés mikor megy a hasad és rettentően kell kakilnod. A legrosszabb,hogy amég az orvos nem ér oda vissza kellett tartani azt,hogy ne nyomjak. Reflex szerűen rájön az emberre. Fájás közbe gátat vágott. Semmi sem éreztem belőle. Hármat nyomtam és kint volt a lányom. Azt a pillanatot amikor rám tették sose felejtem el. Életem legszebb perce volt.

A legkellemetlenebb nekem a gát varrás volt. Kb fél órán keresztül tartott. Elég sok helyen szakadtam.

Nagyon sokszor vissza pörgetem magamba azokat a pillanatokat. Ilyen szülést még vagy 10szer beválalnék.

Sajnálom,hogy nem élheted át:(

Ha van helyesírási hiba bocsi telóról írtam

2015. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Vegyél be 1-2 hashajtót, majd mikor érzed, hogy menned kell a wc-re tartsd vissza. Nagyából olyan a tolófájás a végén.
2015. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wiky93 ***** válasza:

Ne foglalkozz a bunkó vàlaszolóval..

Sajnálom, hogy nem lehet gyereked.. :/

Most karácsonykor szültem az első babàm. Burokrepesztés+oxitocinnal indítottak, 7,5 óra vajúdás után született. A vajúdás iszonyú rossz volt, még sosem éreztem olyan rossz érzést..10/10 :/ Párom bent volt velem, jó érzés volt, sokat segített, erőt adott, de annyira fájt, hogy mondtam neki,hogy egyke baba lesz, meg, hogy nem bírom inkàbb vágjanak fel :/ (persze lesz tesó meg nem szeretnêk soha császárt..) A végefelé (ekkor még nem tudtam) a kádban vajúdtam 1óràt (15percnek tűnt) jött a szülésznő, hogy 1óránàl tovàbb nem lehet vízben lenni, feltesz nst-re (baba sszívhang) aztán visszamehetek.. Na ahogy felfeküdtem az ágyra, rámrakta a kütyüt kiment és az első fájásnál nyomó érzést éreztem (nem gondoltam mi az) odatettem lentre a kezem szorítottam, bejött a szül.nő, megkérdezte mizu, elmondtam neki aztán mondta, hogy ne tartsam vissza ez már a tolófájás :O nagyokat pislogtam..megnézett és ott volt a baby haja, meg is fogtam, olyan jó érzés volt :) kb 4-5öt nyomtam és kint volt a lányom :) alig várom, hogy újra végigcsináljam :)

2015. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ja, bunko vagyok, igen de basszus mindenki a sz.ar.ashoz hasonlitja a szulest, mar csak a masodik valaszolot is idezhetnem, szoval egyaltalan nem bunkosag volt! Ó akarja tudni, hat az all legkozelebb a dologhoz, ha nem hiszed, akkor vegyel be 2 szem hashajtot, mqjd ha jo kis gorcsoket okoz akkor mond azt hogy nincs igazam. Nekem egyszer kellett bevennem, es majd lekapartam a csempet mire elmult. Szoval, ha tenyleg tudni akarja akkor hajra... Es igen! Kerem a minuszokat!!!!!!!
2015. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :)))

és mindenkinek sikeres gyermek nevelést kivánok :)

2015. júl. 16. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!