Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy szeretkezéstől megindul a szülés?

Figyelt kérdés
35. hét végén járunk. Programozott császár lesz, dokim szülés előtti napon jön meg szabiról, ezért fontos lenne, hogy ne induljon be spontán(3 nappal a kiírt előtt fognak császározni). Kérdésem az lenne, hogy meddig merjünk együtt lenni? Ugye szülés után ott a 6 hét szünet+ki tudja, mennyire lesz sírós a baba, mennyire lesz kedvünk/időnk az intimitásra az első időkben. Jó lenne kihasználni óvatosan ezt a pár hetet, nem mondom, hogy maratoni módon, de lealább heti 1-2x óvatosan. Van valakinek tapasztalata e téren? Esetleg volt akinek a szex után indult a szülés (még a kiírt dátum előtt)? Előre is köszi!
2015. júl. 19. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre vonatkozóan nincsenek statisztikai felmérések. Annyi biztos, hogy a spermában található prosztaglandinok kiválthatnak méh összehúzódásokat.
2015. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz feltétlenül szeretkezni, hogy beinduljon a kiírt előtt. Mi nem tettük, mégis 38+5-n indult be a szülés. Ennyire nem kell aggódni, ha így kicentiztétek, egyáltalán nem biztos, hogy a baba bevárja a dokit. Ezt jobb, ha tudod, és felkészülsz rá. A szeretkezés szerintem belefér, én biztosan nem mondanék nemet a páromra csak azért, hogy megvárjam az orvosom, főleg, hogy ennyire nem érdekli a szülésed. Szerintem ő is tudja, hogy ez 50%, hogy ott lesz, vagy sem.
2015. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan 50 % az esély. :)
2015. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Neked sem esne jól, ha valaki a péniszével böködné a homlokodat :D
2015. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Ha a hüvelyében lenne a magzat feje az már a szülés kellős közepe, sőt inkább a vége a kitolási szakasz. Egyébként a pénisz és a gyerek homloka között van egy külső méhszáj, egy nyákdugó egy belső méhszáj, maga a méh és a magzatvíz.
2015. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi pontosan 1 éve a nyári 40fokos kánikulában nem bírtuk az heteket. Minden bajom volt már, így a 38. héten kipróbáltuk a szeretkezős módszert a beindításra. Hát talán a kapcsolatunk első hónapjaiban szexeltünk annyit, mint akkor. 3 vagy 4 napon keresztül napi 3x :D Aztán rájöttünk, hogy felesleges erőltetni, ha nem akar jönni, a szextől sem fog. 39+4-re szültem :)
2015. júl. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam pl a doki az utcsó két hónapban már nem igazán ajánlja, de van két gyermekem már, és pl én szex után mindig elkezdtem keményedni már nagyjából félidőtől kezdve. És egy ilyen együttlét hatására indult be az első gyermekemnél a 36. héten a szülés. A normál osztályon ő volt a legkisebb. A második 37. hetesen született, és a harmadiknál most a 34. hétnél tartunk, és mi már 1 hónapja nem vagyunk úgy együtt, de ennél a babánál is voltak előjelek. Azt hiszem 2-3 hónapot kibír a kapcsolat. És az, h te nem leszel kielégítve, attól még a párodat megszeretgetheted.
2015. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!