Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mennetek egy agyas szobaba...

Ti mennetek egy agyas szobaba csaszaroskent elso babaval?

Figyelt kérdés
Sote 2-n lesz program csaszarom,es szeretnek egyedul lenni a babaval,illetve apukaval,de felek,hogy csaszaroskent ez felelotlenseg.Szerintetek?

2015. júl. 27. 15:50
1 2 3
 1/24 sandrachnologic ***** válasza:
100%
En mentem, tok jo volt. :) nem bántam meg.
2015. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csaszarral szultel es elso baba volt?El tudtad latni a babat es magadat?Mindent tudtal,hogy mikor,mit stb?Nem gond a szoptatas,ety pohar viz stb..
2015. júl. 27. 15:59
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék! 2 napot én is egyedül voltam. eltudtam látni a picit.
2015. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

nincs összefüggés, hogy sima szüléssel vagy császárosan mész e külön szobába, mert minden ágy mellett van nővérke hívó gomb.

Mondjuk nálunk ingyen lett volna a VIP szoba, de még úgysem láttam értelmét, egyrészt a falak mint a papír, pihenni nem fogsz jobban pihenni, másrészt én örültem hogy van kihez szólnom a 4-5 nap alatt. És valóban, jó ha többen vagytok, én például meg tudtam kérni a már jó állapotban lévő szobatársaim, hogy öntsenek inni, hozzanak be ezt azt a hűtőből, amikor nem tudtam még nagyon közlekedni (császáros voltam én is).

Én inkább ezek miatt nem mennék VIP-be

2015. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyenre ott vannak a nővérek.


Nem császárom volt, de annyira komplikációkkal tarkított volt a szülésem, hogy hasonló állapotban voltam, mint a császárosok. Nővér gyakran jött, ami meg a gyerekkel kapcsolatos volt, azt megkérdeztem a betévedő neonatológustól.

2015. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesebben lettem volna egyágyas szobában mikor megszültem. Egy napig szerencsém volt, mert egyedül lehettem, de aztán estére kaptam egy szobatársat. Mivel a babámat nem tudtam etetni sokat sírt az első éjszaka, és a "kedves" szobatárs rámripakodott, hogy mit képzelek miért nem viszem vissza a cscsmösökhöz a gyereket? Ő pihenni akar a császár után! Képzelheted mit éltem át! Sírva hívtam a páromat, mert még a csecsemösök sem segítettek szoptatni. Szerencsére másnap estére egy segítőkészebb nővér volt bent és az próbált segíteni, se így is trauma volt az ott töltött pár nap.
2015. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

én amúgy 2 hétig voltam bent, az elején 4-en voltunk, aztán 3-an, ketten majd szépen elment mindenki a szobából, kiürült az osztály, a front elmúltával, csak én maradtam bent lázzal. Hát azt hittem becsavarodok egyedül egy szobában, szerencsére másnap hoztak hozzám újra valakit.

1. hozzászóló

2015. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
*2. hozzászóló
2015. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
En is kulon voltam. Meg is bolondultam volna, ha meg masokkal kellett volna lennem elvoltam a magam bajaval. De ki milyen típus. Ja meg, hogy en közös fürdőszoba használatban legyek na ne.
2015. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem császáros voltam,de 1ágyas szobában! Imádtam!!! Nyugi volt. Csak én voltam és a babám. Jó emlék. A többi anyuka ugye együtt voltak+a babák. Semmit nem aludtak. Egyik itt sírt a másik ott csititgatott,a harmadik amott telefonálgatott,aztán a negyedik meg szoptatni próbált. Nem volt 2perc nyugtuk. Főleg a frissen szült nőknek.

1szó mint 100! Nekem nagyon megérte a vip szoba. Nagyon elvoltam!

2015. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!