Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mennetek egy agyas szobaba...

Ti mennetek egy agyas szobaba csaszaroskent elso babaval?

Figyelt kérdés
Sote 2-n lesz program csaszarom,es szeretnek egyedul lenni a babaval,illetve apukaval,de felek,hogy csaszaroskent ez felelotlenseg.Szerintetek?

2015. júl. 27. 15:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok. Most jut eszembe,h a nővérem császáros volt. Ő is vip szobában. Azt mondta,h jó volt. Ellátta az unokaöcsémet simám.
2015. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Oh, én mit meg nem adtam volna, hogy egyedül lehessek. Egy 16 és egy 30 éves lánnyal voltam, akik úgy dohányoztak, mint a gyárkémény, szinte csak szoptatni voltak a szobában. Császáros voltam, első pillanattól el tudtam látni a babámat. Mondjuk ha nem tudtam volna, ezekre akkor sem bízom.
2015. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 sandrachnologic ***** válasza:
73%
19 évesen szültem a fiam a sote2n császárral es siman ment minden. Arra figyelj, hogy az 1 agyas szoba egy emelettel feljebb van mint a gyerekagyas resz es a csecsemő osztály, szocal rad se bagoznak, ha csak te nem jársz a nyakukra kérdezősködni. Májusban szültem a lanykm a sote2n, akkor az egy agyas szobak meg at se voltak adva. Olyan vip volt csak hogy a gyerekagyas osztalyon, 2 agyas 5000/ej. Jo volt az is. Két szobára jutott egy fürdő, vagyis negyunkre, de siman jo volt. Ez az egy agyasnak is igy van. Hogy két szobara jut egy fürdő. Volt sajat hutonk ebben a ketagyasban is. Talan annyival szerencsésebb ez, hogy ketten vagytok es nyugi van, de nem látogatható ugyanugy.
2015. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Én progi császáros voltam és egy ágyasban. A legjobb döntés volt. Császár után 8 órával felkelhetsz már. Kicsit érzed a sebet semmi vészes. A normál úton szülők sokkal kevésbé bírnak mozogni. Simán el tudod látni. Ha gond van a szoptatással jön a csecsemős ès segít. Nem kell a hülye szobatársakat hallgatni.
2015. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
Ha apa is ott lehet, akkor igen. Én az elsőt is császárral szültem, rooming-onben voltam, 4-ágyasban. De nem kellett segítséget kérnem a többiektől, ment minden. Bár jó érzés volt, hogy van nálam tapasztaltabb anyuka a közelemben. :)
2015. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, én is ott szültem a 2. babát szintén császárral. A nem vip szobában is volt fürdő.
2015. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Sziasztok!

Bocsánat az off-ért.

A SOTE2ről szeretnék tapasztalatokat hallani. Körzetileg odatartozom és szeretném tudni mire számítsak. (Szülőszoba, orvosok, nővérek, kórterem, tisztaság, stbstb)

Akár privátban is írhattok vagy az én kérdésemhez: www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules__7049541-mi-a-velemenyetek-a-sote-1-illetve-2-szamu-szuleszeterol . Nem szeretném ezt a kérdést teljesen szétoffolni.

Nagyon köszönöm előre :)

2015. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy felelotlenseg! :) en is csaszarral szultem 2 eve es 1 agyas szobaban voltam. A legjobb dontes volt. Nyugi volt, tvt tudtam nezni, nem zavart senki. A masodik nap mar siman elmentem a fiamert az osztalyra, nem fajt a hegem, lehet azert mert normalisan tudtam pihenni. En nagyon gyorsan regeneralodtam. Sajat furdo, wc, az egyik legjobb, ugyanis friss heggel nem biztos h orultem volna egy kozos mellekhelyisegnek. A latogatok akkor jottek, mentek amikor akartam. Senki nem zavart. Par het es megszuletik masodik gyermekunk es bizom benne, hogy most is sikerul kifogni egy kulon szobat. Szerintem nem fogod megbanni! :)
2015. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Igaz én nem császáros voltam és az első nap háromágyasba kerültem egy nagyon fiatal lány és egy császáros anyuka mellé. A császárosnak nem volt semmi gondja és ment is volna egyágyasba a nagyobbik fia (1.5 éves) miatt. A másik semmit nem tudott, próbáltuk nyugtatni segítségére lenni. Nem sokat néztek be ránk. A császárosra se többet. A szülésznőmet láttuk legtöbbet, így minden kérdést ő kapott:-) Amúgy másnap átmehettem egyágyasba ami a legjobbkor jött. Reggel szültem. Aznap voltam a leg mozgékonyabb. Aztán naprol napra rosszabb volt. De nagyságrendekkel könnyítette meg így is az életem az egyágyas. Csak a baba éjjel nappal. Igaz ott már tényleg csak a takarító volt bennt. Persze aztán fertőtleníthettem a magam kedve szerint ujra. De amikor először rádjön szülés után a nagywc de csak ötödjére sikerül, vagy amikor azt mondja a szülésznő, hogy betét nélkül szellőztesd a gátsebed azt hogy oldod meg? Vagy amikor tizenötödjére hallgatod végig a szüléstörtéteket. Esetleg más foggalmai vannak a többieknek a tisztaságról mint neked. Én pl reggel este zuhanyoztam az egyágyasba naponta többször mosakodtam és kétszer váltottam hálóinget egy nap. Amúgy én még a tömő utcában szültem. A tisztasággal nem volt gond sztem. A csecsemősöket mindenki szidta, nekem nem volt gondom velük. Ketten kifejezetten segítőkészek voltak(ha odamentem). A nővérkék is segítettek mindenben ha odamentem ( amugy köszönés nélkül mennek el a folyosós a kismama mellett). Amugy az én környezetemben mindenki azt mondta nekem amikor még nem volt biztos hogy császár vagy sem, hogy akkor is kérjem csak az egyágyast. Pont azért, mert elég lesz a magam baja+ a szülésznőm szerint segíti a gyors regenerálódást, ha szép lassan de kiszolgálom magam ha inni enni pisilni kell stb és ugy vagyunk kitalálva hogy a négy kilós gyereket is szépen meg tudjam fogni. Max ha sűrűn cicizik nem kerül vissza mindig a tilitoliba:-)
2015. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia 17.!

Én még a felújítás előtt voltam ott, gondolom csak a gárda ugyanaz. Ha ez érdekel, szólj.

2015. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!