Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mennetek egy agyas szobaba...

Ti mennetek egy agyas szobaba csaszaroskent elso babaval?

Figyelt kérdés
Sote 2-n lesz program csaszarom,es szeretnek egyedul lenni a babaval,illetve apukaval,de felek,hogy csaszaroskent ez felelotlenseg.Szerintetek?

2015. júl. 27. 15:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szia,

Én császáros voltam, első babával és egyágyasban voltam. Nagyon jó volt, imádtam, hogy nyugalom volt.

Nekem ugyan volt már több műtétem (nem nőgyógyászati), kaptam már máskor is spinális érzéstelenítést, voltak bennem csövek is, szóval tudtam mire számíthatok.

Délben műtöttek, este 7 körül kivettek belőlem minden csövet, katétert stb, segített lezuhanyozni, átöltözni a nővér. Utána minden rendben volt, minden felkelés egy kicsit könnyebb volt, mint az előző.

A baba első este nem volt velem, de onnantól végig, simán el tudtam látni.


Anyukám ellenben nagyon rosszul volt a császár után, ő nem tudott 3 napig kb. semmit se csinálni.


Szóval szerintem nyugodtan menj egyágyasba, max átkéred magad, ha mégse lesz jó neked.

2015. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, egyágyasba fogok menni:)
2015. júl. 28. 13:39
 23/24 anonim ***** válasza:
NEM! Én császárral szültem, 3 ágyas kórteremben voltam. A 3 kismama sok volt egyszerre, amikor ketten maradtunk, az viszont nagyon tuti volt. Amikor épp egyik baba sem sírt, akkor sokat nevettünk, beszélgettünk. Amúgy a csecsemősök nem segítenek ellátni a babát? A műtét után kb. egy napig teljesen ellátták a babát a csecsemősök. Pelenkázták, átöltöztették, amikor szükséges volt, adtak neki tápszert. Szoptatni persze odaadták. :) 1 nap után fel tudtam ülni, akkor már a férjem segített berendezni körülöttem a dolgokat, hogy ülő helyzetből könnyen ki tudjam venni Törpikét a kis gurulós ágyából. Amikor már fel tudtam állni, meg tudtam menni, akkor szóltam a csecsemősnek, hogy mutassa meg a pelenkázást, meg az öltöztetést, mert innentől én szeretném ellátni a kicsit. De a kis társaság nagyon kellett.
2015. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Naná, hogy mennék! :)
2015. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!