Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki nyugtasson meg, hogy...

Valaki nyugtasson meg, hogy minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
Programozott császárom lesz 08.24.-én. A baba méretei miatt tolták ki ennyire az utolsó uh alapján. Menzi szerint 08.11. lenne,ráadásul pontosan tudom, mikor fogant, így 08.19. kellene szülnöm, de ez nem érdekli a dokit. Nagyon félek, hogy nem húzom ki 24.ig. Valaki volt hasonló helyzetben? Mivel tudnám esetleg késleltetni a szülést? Második baba,első hat nappal a kiírt előtt indult be. Mit tegyek, ha beindul?
2015. júl. 31. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj be akkor a kórházba és értesíts a fogadott orvosodat - ha van.
2015. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van dokid? Beszélni kéne vele...

Barátnőm is programozottra volt kiírva, de 2 nappal előbb elfolyt a magzatvíz. Rögtön megcsászározták (nem volt befordulva a baba)

2015. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felhívod a dokidat és megcsászároz! legalább akkor születik meg, amikor felkészült rá :)
2015. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dokid nyaralni lesz előtte?
2015. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dejavu. Mi is 24re vagyunk kiirva második babaval. Csaszarozni akar de 24ig szabin lesz. De sztem egy hetnel tovább nem huzzuk. Nálunk is előbb fogant biztos. Már vannak előjelek. En is tanacstalan vagyok.
2015. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van fogadott dokim és igen,az lesz az első munkanapja szabi után 😕
2015. júl. 31. 21:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne aggódj, ha beindul, akkor bemész a kórházba és megcsászároznak. A babának amúgy is jobb, ha akkor születik, mikor ő akar.
2015. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ditta323 ***** válasza:
100%

Barátnőm dec. végére van kiírva, de karácsony előtt császározzák és ünnepeket már 3-asban töltik otthon. :)

Amúgy ha érzed, hogy készülődik ki akkor kórház és ha nincs a dokid akkor az ügyeletes fog császározni.

2015. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor sincs semmi, de ezt nyugodtan megkérdezheted a dokitól is. Beindul a szülés, szépen előkészítenek és megcsászároznak. Nem úgy megy a szülés, mint a filmeken, hogy elfolyik a magzatvíz, aztán rohanni kell a kórházba, mert jönnek a szülőfájások.
2015. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek nyomtam egy zöldet. 5-ös, milyen előjelek? Nálam pár napja belassult a pici, eddig dübörgött, most sokat alszik, állítólag ez is jelzi, hogy közeleg az idő. Engem csak az bosszant, hogy a dokinál ott hagytam egy csomó pénzt eddig a magánban, kialakult a bizalom, ismeri a kórtörténetem( egy betegség miatt lesz császár). Nagyon sajnálnám, ha végül kapkodva egy ismeretlen kezei közé kerülnék.
2015. aug. 1. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!