Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Titeket is bosszant, amikor...

Titeket is bosszant, amikor mindenki meg akarja magyarázni, hogy mikor fogtok szülni, meg hogyan? (persze nem az orvos)

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy csak nagyon türelmetlen vagyok így a végén és ezért vagyok idegesebb?
2010. márc. 8. 08:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Huhúúú. Nekem apukám volt szülész-nőgyógyásztól kezdve gyerekorvoson keresztül belgyógyászig minden:D:D Ja, szülés után pedig védőnő! :D"


Na.Az én apám ugyanez......mindig mikor mire van szükség,érted.Az már más dolog,hogy nem kérdeztem a véleményét.Bosszúból én ugyanezt csinálom vele már egy ideje....tudod....a dumák,hogy zabáljál csak,majd lesz 20-as koleszterinszinted,10-es cukrod,hatalmas nagy s.egged,és kapsz egy szívinfarktust 35 évesen,stb......1 mondaton belül.....mikor ő a 110 kiló(20 kilós feleslege van) én meg csak 65(nincsen feleslegem)???Na?Na??

Akkor ki pofázhat?:-)))

Nevetségesek az emberek..


De jó a humorod nagyon:))A sztori a rosszindulatú öreglányról se rossz....van apja?Nem,hanem önmegtermékenyítés volt,remélem ilyet válaszoltál!!

2010. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem a vért vevő nő volt hanem egy unatkozó vén pics@ a vérvételen aki nem látott jó ideje f@szt... Róla ennyi volt a véleményem... Nekem is ért a pofon rendesen:)

2010. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a második császárom lesz jövő héten,első 16 óra vajúdás után,rengeteg komplikációval,sürgősségi műtét altatással,most programozott gerincérzéstelenítéssel,és a védőnő nyugtat,akinek se kutyája,se macskája, hogy anyuka nem kell félni!
2010. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!