Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maternity vagy Róbert Klinika,...

Maternity vagy Róbert Klinika, esetleg Dr. Rose?

Figyelt kérdés

Munkahelyi biztosító nagyrészét fizetné,így szerencsére anyagilag meg tudjuk engedni.

Fontos lenne,hogy természetesen szülhessek,mindenféle macera nélkül,a babát ne vegyék el,apuka esetleg bent alhassan.

Minden jó/rossz tapasztalatot szívesen veszek


2015. aug. 16. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maternity
2015. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Róbert. Praxis közösség. Keress rá a nevekre. Dékány Ágnes, Vass Gabi,Fantha Zsuzsa, Kovács Zoltán. Ha természetes szülés, akkor ők!


Www.szulnijo.hu

2015. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Sajna minden magánkórház csak addig jó, amíg nincs semmiféle komplikáció. Ha akad, rögtön szállítanak államiba. Ha a gyerekkel történik valami, azt se tudják kezelni, PIC egyikben sincs... Sajnos.


Bocs, ha offnak találod, de nekem ezért estek ki.

Egyébként a bababarát címmel rendelkező államiakban 0-24 room-in van (csak ha baj van a babával, akkor viszik el), s ha van alapítványi szoba, akkor apuka is bent alhat.

2015. aug. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%

Egyik sem, mert ahogyan az előző írta, komplikáció esetén nincsen ellátás... Én az elsőt a Róbertben szültem, sok minden nem tetszett és gond is volt a végén, mennie kellett a gyerknek. Én meg friss császárral mehettem utána szoptatni egy olyan kórházba, ahol az anyának kuss volt a neve, órára pontosan kellett szoptatni, a gyereket ébrszteni, ha alszik. Apa nem fért be az osztályra, mindennel egyedül voltam a friss sebemmel. De kedélyesen felajánlottak egy szobát (több ágyas, üvegfalú), hogy aludjak a gyerekkel szülés után közvetlen. Nőgyógyász azonban a közelben sem volt, ha komplikációm van a műtét után, akkor így jártam. A higiéniáról nem is beszélve.

Szóval olyan helyre me ntem másodszor, ahol van csecsemő ellátás, ha bármi gáz adódik.

2015. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!