Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még valaki, akinek ma kellene...

Még valaki, akinek ma kellene szülni?

Figyelt kérdés
Izgulok nagyon. Bár jövő hét szerdán fognak császározni, én pontosan tudom, mikor fogant a baba és ahhoz a dátumhoz viszonyítva a nagykönyv szerint ma kellene szülnöm. Minden apró jelet figyelek, nagyon várom, hogy történjen valami. Főleg mert nem bánnám ha vajúdnék pár órát a műtét előtt, hogy a hormonális folyamatok elinduljanak és a baba is érezze, hogy történik valami. Van itt valaki, aki szintén a napokban szül? Izgultok? Vannak jelek, hogy hamarosan beindul? Hogy vagytok?

2015. aug. 19. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem mérvadó, hogy aktuálisan mit érzel, pár óra alatt változhat bármi.

Kiírt dátum másnapján nézett meg az orvos. Mondta, hogy egy darabig még semmi nem lesz itt, két nap múlva találkozzunk ismét.

Akkor már nyűgös voltam, túl akartam lenni rajta. Hazamentünk, 7 órával később épp lefeküdni készültem, amikor elfolyt a víz. Újabb hét órával később kint volt a gyerek.

Az égvilágon semmi előjele nem volt.

2015. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mára vagyok kiírva :) Az ég világon semmit nem érzek, csak hogy el kell mennem a város másik végébe, nekem pedig kényelmesebb a fotel :D Nincs kedvem kimozdulni, a férjem dolgozik 3ig, én pedig élvezném a csendet. Minden kész arra, hogy jöjjön a baba, remélem a napokban beindul.
2015. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban! Én is ma megyek egy utolsó vizitre a dokimhoz konkrétan a város másik végébe ☺ mivel vezetni már egy ideje nem merek és nem is kényelmes, baromira nincs kedvem bkv-zni 1 órát, de nincs mit tenni, Apa dolgozik. Nagyon szeretném ha már történne valami. Nagyon lassan telnek a napok.
2015. aug. 19. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Huu hat gratulalok nektek!

Bar nekem meg van egy par hetem hatra(6)de mar most be vagyok tojva attol hogy az utolso napokban hogyan fogok elmenni A vizitekre mivel van mit mennem a korhazig.... szoval le a kalappal elottetek

2015. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#2. vagyok. Akkor én nem panaszkodom :) Még vezetek, így hamar túlestem a túrán :) 1 órát BKV-zni nem biztos, hogy lenne erőm :D Ráadásul reggel óta hasmenésem van, ez sem dobja fel a kedvem különösebben :D
2015. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én még itt ücsörgök a váróban, vannak előttem még ketten. Nagyon kíváncsi vagyok mekkorára saccolja meg uhn a picurt és hogy tágultam e valamit esetleg. Legutóbb még teljesen zárt volt minden. Szorítok nektek is, hogy hamar és minimális fájdalommal szüljünk ☺
2015. aug. 19. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szombata vagyok kiírva, ma volt nst,szép görbékkel, de amúgy semmi jele,hogy jöjjön a babó. Viszont sokkot kaptam mikor közölték,hogy a négy napos ünnep miatt ma be kell feküdni. Közöltem,hogy én biztosan nem,még nem jön,nincs baj se akkor minek? Végülis megalkudtunk a dokival,hogy ha nem születik meg akkor hétfőn be kell feküdni,mert "lejárt az időm". Elég érdekesen mennek itt a dolgok,nem értem miért kell befeküdni ha smmi gond, de itt ez a szokás...Aztán az indítás,meg h nem működik akkor császár...eléggé aggódom,de szombatig még van idő,hátha....
2015. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon drukkolok. Hátha az ünnep hatására ma nálatok beindul ☺ Én még zárt vagyok, a pici 3,5 kg. Befektetni nem akarnak, annyi van, ha megindul, menni kell. Ha nem indul, akkor szerda reggel jelenésem van éhgyomorra a szülészeten.
2015. aug. 20. 08:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok azóta? Én még egyben minden előjel nélkül.
2015. aug. 23. 07:43
 10/11 anonim válasza:
A mai napra vagyok kiirva de nem igazan erzek semmit hogy jonne. Meg ma voltam egyedül bevasarolni. Tegnap voltam a dokinal ami 65 km van tolem. De valahogy nem felek a vezetestöl. 😊
2015. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!