Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás kezdődhet székelési...

Vajúdás kezdődhet székelési inger szerű fájdalommal?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha buta kérdés, de 5 nappal ezelőttre voltam kiírva. Semmiféle fájásom idáig nem volt, fél órája ilyen fura fájdalomra ébredtem. Olyan mint amikor erős székrekedése van az embernek és olyan fájdalmas bélgörcsei vannak, nem tudom jobban leírni. Azt hittem wc-re kell mennem, de nem jön semmi és nem is érzem, hogy lenne ott lent valami, ami jönne csak nehezen, tök üres a végbelem (már bocsi a részletekért) Ami viszont feltűnt,hogy amikor jön egy ilyen "bélgörcs" , akkor brutál bekeményedikba hasam, teljesen ki lehet tapintani a babát közben, tök fura (idáig nem keményedtem, ezert nekem ez furi és új). Fél òrája tart, 4x volt, nem rendszeres időközönként. Lehet ez vajúdás, vagy tényleg csak a beleim szórakoznak? Amúgy nem vagyok székrekedéses, ez a probléma hónapok óta került.
2015. aug. 24. 06:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) mindenki másképp éli meg. Hallottam már ioyen történetet egy barátnőmtől. Azt mondta szó szerint, hogy rohangált wc-re mert úgy érezte hullámokban hogy nagyon kell kakilnia. Aztán felfigyelt a rendszerre és gyanakodni kezdett. Igaza lett. Beindult neki :) drukkolok!
2015. aug. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Uff...amennyire vártam ezt, most annyira félek ☺ azóta is jönnek a görcsök, de rendszertelenül. Viszont ez már nekem is gyanús, hogy nem kaki lesz ☺
2015. aug. 24. 07:36
 3/30 anonim ***** válasza:
Ez még csak látens szak. Lehet hogy órák,lehet hogy napok... türelem! :)
2015. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy egyébként is mára voltam berendelve ctg-re, már itt ülök a váróban. Első körben nem szólok semmit, kíváncsi vagyok, mi mutat majd a gép. Azért nem szeretném ha mindjárt az elején itt ragadnék 😐
2015. aug. 24. 08:32
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Kiírt után két nappal ugyanez volt.

Anyósom figyelt fel rá, hogy folyton vécére mászkálok. Olyan 10től délután ötig ment ez a "kakilnikell"

Este fél 11kor a kezemben volt.

2015. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Beindult bizony, nemsokára babázhatsz szerintem! :)

A rendszertelenség azt jelenti, hogy nem lehet mérni, hány percenként jönnek? Ha már tudod mérni közte az időt, és mindig ugyanannyi perc telik el, akkor már tuti közel a szülés. :)

2015. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Pedig azért van esélyed rá, hogy bent tartanak. :)

Majd ird meg mi újság, mit mutatott a gép. :)

2015. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező? :)
2015. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Hu, nagyon drukkolok!
2015. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen, van hogy 10 perc, van hogy 6 telik el közte. Többnyire csak pár másodperc, de néha hosszabb és akkor jobban is fáj. 2 fájásom volt még a gépen voltam. Nem firtatta senki, én meg nem reklámoztam, eljöttem. Most értem haza. Viszont már nem csak"kakilni kell". Derékből induló fájdalom, ami kisugárzik az alhasamba. Mivel ébredés óta nem volt 10 percnél hosszabb idő fájás nélkül, kezdek biztos lenni benne, hogy eljött a Nap. Csak azt nem tudom, mikor riasszam a férjem munkából. Megyek zuhany, borotva, kórházi pakk kontroll...aztán meglátjuk.
2015. aug. 24. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!